St Anthony Pharmacy

3.6
(23)

St Anthony Pharmacy adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Augustenstraße 8, München – Germany

Telefon : 089 596316

St Anthony Pharmacy Yol Tarifi

St. Anthony Pharmacy

St Anthony Pharmacy Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Augustenstraße 8, München – Germany olan St Anthony Pharmacy, işletmesine 089 596316 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca St Anthony Pharmacy ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan St Anthony Pharmacy yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. St Anthony Pharmacy hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak St Anthony Pharmacy ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan St Anthony Pharmacy ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. St Anthony Pharmacy için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. St Anthony Pharmacy bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada St Anthony Pharmacy sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.6 / 5. Toplam Oy : 23

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

23 thoughts on “St Anthony Pharmacy

  1. Çok yetkin tavsiye! Burada hiçbir şey “açılmaz”, bunun yerine ilgili ihtiyaçlar ilgiyle karşılanır. Başka bir artı: kozmetik seçimi çok iyi!

  2. Eczacı oldukça düşmanca ve sorulara cevap vermiyor, sizi rahatsız ediyor ve belirsiz veya zayıf Almanca konuşuyor.
    Eczanem kapalıyken birkaç kez oraya gittim ve her seferinde eşit derecede memnun değildim.
    Ne yazık ki, müşteri hizmetleri yabancı bir kelimedir!

  3. “Erkeklerin” veya eczacıların müşterilere nasıl davrandığına dair bir kurs almak uygun olur!
    Beyefendi zaten konuşmanıza izin vermeyince ve ben zaten neyden bahsettiğini anlamadım (agresif bir şekilde) kafamı sallayarak dükkandan ayrıldım.Çok şükür hala size çok iyi davranılan eczaneler var.

Comments are closed.