St Blasius Pharmacy

3.8
(52)

St Blasius Pharmacy adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Augustenstraße 1, München – Germany

Telefon : 089 596500

St Blasius Pharmacy Yol Tarifi

St. Blasius Pharmacy

St Blasius Pharmacy Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Augustenstraße 1, München – Germany olan St Blasius Pharmacy, işletmesine 089 596500 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca St Blasius Pharmacy ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan St Blasius Pharmacy yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. St Blasius Pharmacy hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak St Blasius Pharmacy ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan St Blasius Pharmacy ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. St Blasius Pharmacy için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. St Blasius Pharmacy bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada St Blasius Pharmacy sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.8 / 5. Toplam Oy : 52

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

52 thoughts on “St Blasius Pharmacy

  1. Küçük, iyi bir konuma sahip eczane. Personel her zaman çok dost canlısı ve yardımsever. Randevu almanıza gerek kalmadan korona testleri için spontane olarak gelebilmeniz harika.

  2. Eczane bu ürünlerden daha yüksek bir marj aldığı için müşteriler bilinçli olarak markalı ürünlere yöneliyor.
    Hastaların esenliği bu eczaneyle tamamen alakasız!

    Ayrıca eczacı korona pandemisine rağmen maskesini sadece çenesinin altına takıyor.

  3. En iyi hizmet, çok teşekkür ederim! Tavsiye çok iyi ve tabletleri almak için bir bardak su da dahildir 🙂

Comments are closed.