Subway Surf

4.3
(35)

Subway Surf apk android oyun indir hile ve mod seçeneği ile sunulmaktadır. Subway Surf hile apk indir dosyasını pc ve cep telefonuna yükleyebilirsiniz.

Tabii ki, Android için Subway Surf , Play Market’in resmi mağazasında bir koşucu türünde en popüler ve indirilen bir oyundur. Oyun, tarihi boyunca dünya çapında 100 milyondan fazla indirme toplamıştır. Zamanınızı boşa harcamayın ve teşekkür ederim. Subway Surf’u android’e indirmek ister misiniz ? O halde devam edin. Şimdi yolculuğunuza başlayın!

Hikayede, metrodaki düzenin koruyucusundan kaçan, arabalardan kamyonetlere atlayan ve yaklaşan trenlerden kaçan genç bir çocuk rolünü oynuyorsunuz. Göreviniz, yarışınız sırasında yeni karakterler, yeni paten satın almak veya yetenek seviyenizi geliştirmek için harcanabilecek paraları toplamaktır. Oyun renkli ve canlı HD grafiklerdir.

Mod açıklaması

  • Sonsuz para, anahtarlar, uçan kaykaylar ve güçlendiriciler;
  • Reklam devre dışı bırakılır;
  • Sonsuz sayıda zıplayabilirsiniz.

Subway Surfers nasıl kurulur (güncellenir)

  1. Apk dosyasını indirin. Güncellemeniz ve uygulamanın önceki sürümü bizden indirilmişse, onu eski sürümün üstüne koyarız, aksi takdirde performans (veri depolama) garanti edilmez
  2. Bilinmeyen kaynaklardan uygulama yükleme ayarlarına izin ver (bir kez yapılır)
  3. APK’yi yükleyin (örneğin, herhangi bir dosya yöneticisi kullanarak
  4. Uygulamayı çalıştır
  5. Mod sürümünü oynuyorsanız, Google Play Oyunlar’da otomatik girişi kapatın .
oyun indir
Subway Surf indir

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.3 / 5. Toplam Oy : 35

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

4 thoughts on “Subway Surf

    1. Evet tüm oyunlarımız play store dan yüklenebilir. play store hesabı olmayan yada oyunun apk dosyasını bilgisayara indirmek ve pc den oynamak isteyenler buradan yükleyebilir. Play store apk dosyası sunmuyor maalesef.

Comments are closed.