Sultan Home

2.8
(15)

Sultan Home adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Münsterstraße 34, Dortmund – Germany

Telefon : 0231 96122606

Sultan Home Yol Tarifi

Sultan Home

Sultan Home Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Münsterstraße 34, Dortmund – Germany olan Sultan Home, işletmesine 0231 96122606 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Sultan Home ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Sultan Home yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Sultan Home hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Sultan Home ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Sultan Home ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Sultan Home için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Sultan Home bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Sultan Home sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 2.8 / 5. Toplam Oy : 15

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

15 thoughts on “Sultan Home

 1. Çok kötü kalite !
  Altı ay içerisinde yıpranan yatak satın alındı! Şikayet ettim, sadece 4 ay içinde geri bildirim geldi, sonra yatak değiştirilmedi!

  Bir daha ASLA sultan evi olmayın!

 2. Şikayet ettiğimiz mobilyalar satın aldık ve aylardır cevap bekliyorduk, birkaç kez şahsen şikayet etmek için mağazaya gittik, boşuna.
  Çok konuşabilir ama eylem yok !!

 3. Orada bir oturma alanı ve yemek masası sandalyeleri aldık ve bir ay sonra pişman olduk. Sandalyelerin döşemeleri çok kötüydü. Bu konuda şikayette bulunduk ve onlarla birkaç kez tartışmak zorunda kaldık. Sadece avukatı aramaya çalıştığımızda pes ettiler. 6 ay sonra yenilerini aldık. Yenileriyle bile, doğru olanı teslim etmediler. Bu yüzden tavsiye edilmez.

 4. İyi kötü muamele ve daha kötü mallar Bozulan Qanfaat setinin iadesini veya değiştirilmesini istedik ve bir yıldan fazla acı çektikten ve polis ve avukatla konuşmakla tehdit ettikten sonra, harap Qanfaat setinin yerine başka bir Qanfaat seti geldi. daha düşük kaliteli ve tamamen farklı bir model showroom, ancak başka bir çözüm yok.
  Onlardan alışveriş yapmanızı veya alışveriş yapmanızı tavsiye etmem.
  Daha fazla bilgi için Handlung ve Qualität.ich en iyi iş.

Comments are closed.