Taktik Okulları

3.5
(2)

Taktik Okulları adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Gazi, Gazi Mahallesi, Akçay Cad. 28, 30 Sk No: 10, Gaziemir – İzmir

Telefon : (0232) 251 80 80

Taktik Okulları Yol Tarifi

TakTik Okulları

Taktik Okulları İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Gazi, Gazi Mahallesi, Akçay Cad. 28, 30 Sk No: 10, Gaziemir – İzmir olan Taktik Okulları, işletmesine (0232) 251 80 80 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Taktik Okulları ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Taktik Okulları yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Taktik Okulları hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Taktik Okulları ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Taktik Okulları ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Taktik Okulları için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Taktik Okulları bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Taktik Okulları sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.5 / 5. Toplam Oy : 2

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

2 thoughts on “Taktik Okulları

  1. Okulumuz bir tane ..öğretmenlerimiz gayet konularının uzmanı öğrenciye olan ilgi alaka harika öğretim seviyesi çok başarılı müdire hanımımız hiç Bir şeyi es geçmiyor en ufak bir sıkıntı anın da çözülüyor lakayıtlığa da müsemaha göstermiyor bir özel okuldan beklenen her şey var çocuğunuzda gerçekten okumak için geliyorsa burası gerçekten çok güzel bir okul

Comments are closed.