Tekfen Koleji

4.4
(137)

Tekfen Koleji adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Dokuz Eylül, 342. Sk. No:20, Gaziemir – İzmir

Telefon : (0232) 252 56 52

Tekfen Koleji Yol Tarifi

Tekfen Koleji

Tekfen Koleji İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Dokuz Eylül, 342. Sk. No:20, Gaziemir – İzmir olan Tekfen Koleji, işletmesine (0232) 252 56 52 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Tekfen Koleji ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Tekfen Koleji yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Tekfen Koleji hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Tekfen Koleji ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Tekfen Koleji ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Tekfen Koleji için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Tekfen Koleji bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Tekfen Koleji sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.4 / 5. Toplam Oy : 137

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

137 thoughts on “Tekfen Koleji

 1. Öncelikle okulumuzun ve dünyamızın içinde bulunduğu bu üzücü felaketten biran önce kurtulmasını dileyerek sözüme başlamak istiyorum.
  Sayın kurucumuzun eğitim eğitimcinin işidir vizyon ve misyonu ile başladı Özel tekfen koleji.. Şükürler olsun…
  Daha proje aşamasından, açılışına ve bugüne kadar Tekfen koleji Ailesinde yer almaktan gurur duyorum.Daha inşaat aşamasında iken Doğal olarak okul boştu ama duvarlarına sinmiş olan o sıcak enerji içimizi ısıttı. Evet, bizim okulumuz bu dedik. Merakla okulun açılmasını bekledik. Okulumuz açıldığında artık onu daha çok sever olduk. Çocuğumuzun kişisel gelişimini izledikçe ve sabahları okuluna gitmek için sabırsızlanışını gördükçe gerek eşim gerekse ben onun adına sizleri seçmekle ne kadar doğru bir karar verdiğimizi anlıyoruz. Çocuğum, okulunda çok mutlu, arkadaşları ve Öğretmenleri ile sevgiye dayalı bir ilişkisi var.Çocuğum ve biz öğretmenimizi çok sevdik. Çok farklı bir bağ oluştu sizlerle aramızda. Ben inanıyorum ki, okulumuzun çocuğumun üzerinde bıraktığı izler uzun yıllar etkisini kaybetmeyecek ve birlikteliğimizi devam ettirecek. Öğretmenimize mesai saatleri dışında bize ve çocuklarımıza harcadığı tüm zamanlar için çok teşekkür ederim. Bizlere göstermiş olduğunuz güleryüz ve yakın ilgiden dolayı teşekkür ederiz.
  Dünyamızın geçmekte olduğu bu zorlu süreçte 3 milyardan fazla insan evlerine hapsolmuş durumda ve yarınımız olan 1 milyar çocuk eğitim hayatlarına bir süreliğine ara vermiş durumda. Çabucak bitmesini istediğimiz bu günlerde çocuklarımızın eğitimlerinden geri kalmamaları için göstermekte olduğunuz tüm çabaları takdir ile karşılıyorum. Bu çabalarınızın öneminin onların bundan sonraki eğitim hayatlarına olumlu etkilerini ilerleyen zamanlarda daha da iyi anlaşılacağına canı gönülden inanmaktayım.
  ÖZEL TEKFEN KOLEJİ ve öğretmenleri ile gurur duydum. Gerçekten bu zor dönemi mücbir sebep vs. demeden çocuklarımız için en kaliteli şekilde yapılandırdınız.
  İçinde bulunduğumuz şu zorlu tecrit günlerinde eğitim ve öğretimde on line ortamda bize sağladığı olanaklarla hep yanımızda olan Özel Tekfen Koleji ne çok teşekkür ederim. Her zaman kendi yaşadıkları zorlukların yanında gerek velilerle gerekse çocuklarımızla büyük bir özveri ile ilgilenmesi okul seçiminde ne kadar doğru bir karar verdiğimizin kanıtı oldu.
  özveriyle çalıştığınız için hepinize çok çok teşekkür ederim. Harikasınız… Hep birlikte bugünleri aşıp vatana hayırlı evlatlar yetiştireceğiz inşallah…
  Şu an sizlerin sayesinde evlatlarımız eğitimini alabilmektedir. Arka planda dünya kadar iş vardır, sorumluluk vardır biz bilemiyoruz ama inanın özverinizi hissediyorum.
  Etrafımızdaki arkadaşlarımızla konuştuğumda gördüğüm kadarıyla bizim okulun yapılan eğitimi birçok okula göre oldukça yoğun. Herşey olması gerekenin çok üzerinde..ekstra bir çaba gösterildiği çok açık.Bize gelen bilgilendirmeler de gayet açıklayıcı. Gerek öğretmenlerimizin, gerekse tüm idare kadrosunun ve emeği geçen tüm çalışanların emeğine sağlık.. Hakkınız asla ödenmez.
  Sayın kurucumun önderliğinde.,
  Sayın okullar genel müdürüme
  Tüm okul müdürlerimize
  Tüm öğretmenlerimize ve tüm çalışanlarınıza sonsuz teşekkürler, iyi ki varsınız.
  Rabbim sizi her daim korusun.

 2. OKU…. Diye başlamıştır….. Hayat….

  Işıkların söndüğü bir anda, ışık görmek çok güzel bir duygu… tarifsiz anlatılmaz… Sadece yaşanır. Benim gibi düşünen insanların varolduğuna eminim. Tekfen koleji inşaat halinde iken kayıt yaptırdım. Evladımın okulunda 3.yılı. Halen devam ediyoruz. En kıymetlilerimizin yanında eğitmeye ve öğretmeye inanmış çelik gibi bir irade var. Evlatlarımızın güzel yarınlarında, daha iyi yerlere gelmesi için atmış olduğumuz adımda Tekfen koleji, ekmeğin mayası ve harcı olmuştur. İyiki varsınız Tekfen Koleji.
  Başta Kurucumuz Tolga Özsoy olmak üzere, Okullar Genel Müdürümüz Jülide Özsoy a
  Okul Müdürlerimize
  İzmirin en iyi Eğitim Kadrosuna
  Ve geri hizmetinde çalışan herkese
  Saygılarımı arz ediyorum.
  Tıpkı dün olduğu gibi, bugün, yarın evlatlarımız için öğretmiş olduğunuz “her harf” için yanınızda yürümeye devam edeceğiz.
  Saygılarımla FATİH DOĞRUER

 3. 1 puan verenlere inanamadım şu yorumları okuyunca yanlış yere mi gittim diye kendimi sorguladım. Bu okula gittim önlemler filan alınmış virüs bulaşma riski en aza indirmişler her yerde sosyal mesafe bantları filan benve çok güzel
  Müdür beyi çok takdir ettim daha önce gittiğim hiçbir okulda bu kadar anlayışlı bir müdür görmedim çok teşekkür ediyorum
  Öğretmenleri gerçekten işinin ehli anlayışlı çok iyi öğretmenler var ders sonrası çocuklara yardım ediyolar soruları öğreticek şekilde çözüyolar cocuğa o bilgiyi veripte devamında takip edip tüm konuyu öğretiyolar teşekkür ediyorum

 4. Kardeşlerimi gözüm kapalı emanet edebildiğim için öncelikle çok teşekkür ederim. Tavsiyelerimi teker teker yazmaya kalkarsam çok vakit alır her yönüyle tavsiye ediyorum. Basarili kadrosu ve ilgili öğretmen ve personelleriyle çocuklarınızı çok iyi yerlerde görebileceğiniz bir okul. Her öğrenciyle ayrı ayrı ilgilenmeleri de ayrı bir tebrik konusu tabiki..

 5. Tekfen Koleji
  Kışın doğalgaz kapalı sınıflar buz gibi, tuvaletler leş gibi, her veliye ayrı fiyat, yemekler her gün bakliyat, yüzme havuzu sağlıksız çocuklarım defalarca orta kulak iltihabı oldu ( Elimde doktor raporu var ) ve sürekli öğretmen değişiyor. Paramla rezil oldum. Bu arada alttaki yorumlara inanmayın okul öğrencilerinden kurucunun oğluna kadar kendileri yorum yazıyor. Hatta aralarının iyi olduğu velilere rica ederek yorum yaptırıyorlar.

Comments are closed.

Tekfen Koleji

4.2
(6)

Gaziemir Tekfen Koleji telefon, adres, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır. Gaziemir Tekfen Koleji fiyatları ve Tekfen Koleji bursluluk sınav tarihleri yer almaktadır.

Adres : Gazi Mah. Akçay Cd. No:156 Gaziemir – İzmir

Telefon : 0232 330 06 00

Gaziemir Tekfen Koleji Yol Tarifi

tekfen koleji gaziemir

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.2 / 5. Toplam Oy : 6

Burayı ilk değerlendiren siz olun.