Terraria

5
(1)

Terraria Hakkında

2011’de Re-Logic stüdyosu tarafından geliştirilen, Action-Adventure türünde bir bilgisayar bağımsız oyunu. Oyun dünyayı keşfetmeye, nesneler yapmaya (üretmeye), çeşitli yaratıklarla inşa etmeye ve onlarla savaşmaya dayanmaktadır. Terraria genellikle Minecraft ile karşılaştırılır. Ve şimdi bu harika oyunun hayranları terraria’yı android telefon veya tablete indirebilir .

terraria indir

Oyunun başında oyuncudan bir karakter ve dünya yaratması isteniyor. Karakteri oluşturduktan sonra, oyuncu orman biyomunda belirir. Oyuncuya bir bakır balta, bir bakır kazma ve bir bakır bıçak verilir. Karakterin tek amacı yok: hayatta kalmak. Balta ağaçları kesebilir, odun alabilir, cevheri toplayabilir ve kazma ile yeri kazabilirsiniz. Oyuncuya neredeyse en başından itibaren saldırgan canavarlara saldırın, bu yöntem çok daha fazla zaman alsa da, silah eksikliği nedeniyle aletlerle öldürebilirsiniz. Öldürülen canavarlardan, geçişi kolaylaştıran çeşitli şeyler yaratmanın mümkün olduğu çeşitli nesneler çıkar.

Mod açıklaması

Oyuna başladıktan sonra, aşağıdaki seçeneklere sahip olan mod menüsünü açmak için sol üstteki yuvarlak düğmeye tıklayın:

  • ölümsüzlük (istisnalar vardır, örneğin – su altında boğulabilir veya zehirden ölebilirsin);
  • envanterinizi açın ve maksimum yığınını elde etmek için bir öğe seçin;
  • tek tek öğeleri paylaşabilirsiniz (silahlar ve zırhlar gibi).

Terraria nasıl kurulur (güncelleme)

  1. Apk dosyasını indirin. Güncellemeniz ve uygulamanın önceki sürümü bizden indirilmişse, onu eski sürümün üstüne koyarız, aksi takdirde performans (veri depolama) garanti edilmez
  2. Bilinmeyen kaynaklardan uygulama yükleme ayarlarına izin ver (bir kez yapılır)
  3. APK’yi yükleyin (örneğin, herhangi bir dosya yöneticisi kullanarak)
  4. Uygulamayı çalıştır
  5. Mod sürümünü oynuyorsanız, Google Play Oyunlar’da otomatik girişi kapatın.
oyun indir

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 5 / 5. Toplam Oy : 1

Burayı ilk değerlendiren siz olun.