Uzm. Dr. Uğur Hepçivici

5
(39)

Uzm Dr Uğur Hepçivici adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Dokuz Eylül, 343/1. Sk. No:6, Gaziemir – İzmir

Telefon : 0552 784 77 14

Uzm Dr Uğur Hepçivici Yol Tarifi

Uzm. Dr. Uğur Hepçivici

Uzm Dr Uğur Hepçivici İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Dokuz Eylül, 343/1. Sk. No:6, Gaziemir – İzmir olan Uzm Dr Uğur Hepçivici, işletmesine 0552 784 77 14 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Uzm Dr Uğur Hepçivici ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Uzm Dr Uğur Hepçivici yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Uzm Dr Uğur Hepçivici hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Uzm Dr Uğur Hepçivici ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Uzm Dr Uğur Hepçivici ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Uzm Dr Uğur Hepçivici için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Uzm Dr Uğur Hepçivici bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Uzm Dr Uğur Hepçivici sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 5 / 5. Toplam Oy : 39

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

39 thoughts on “Uzm. Dr. Uğur Hepçivici

  1. Yıllardır annemin doktorudur ve kontrollerini hocam yapar güler yüzü ve bilgisiyle bizi hep mutu etmiştir Çok memnunuz her daim yanımızda olan iıgisini esirgemeyen sevgili doktorumuz Uğur hocama tesekkür eder basarılarının devamını dilerim. Sevgi ve Saygılarımla Derya Uçkun..

  2. Uğur hocamın 11 yıllık hastasıyım önce Allahın sonra uğur hocamın sayesinde şuana kadar pek sorunum olmadı kalbimle bir sorunum olsa sağolsun gece gündüz farketmiyor telefonun ucunda hocam anında hazır her türlü sorunum gerek telefonla gerekiyorsa hastaneye intikalimle anında ilgileniyor Özel doktorum olsa ancak bu kadar olurdu sonsuz teşekkürler hocam. Bu sözlerim bir iltifat değil gerçekten görevine sadık ve uzman bir hoca için söylemiş olduğum gerçeklerdir. Allah böyle hocalarımızın sayısını artırsın kolaylıklar versin.

  3. Hastaneden ve özellikle doktorum Uğur beyden çok çok memnunum Allah razı olsun kendisinden sadece benim dil ailemizin kalp doktoru oldu kendisine ilgisi içinde burdan çok teşekkür ediyorum Allah razı olsun doktorumdan ,????

Comments are closed.