Veterans Middle School Umurbey

4.1
(22)

Veterans Middle School Umurbey adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Irmak, 719. Sokak No:3, Gaziemir – İzmir

Telefon : (0232) 220 33 35

Veterans Middle School Umurbey Yol Tarifi

Veterans Middle School Umurbey

Veterans Middle School Umurbey İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Irmak, 719. Sokak No:3, Gaziemir – İzmir olan Veterans Middle School Umurbey, işletmesine (0232) 220 33 35 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Veterans Middle School Umurbey ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Veterans Middle School Umurbey yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Veterans Middle School Umurbey hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Veterans Middle School Umurbey ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Veterans Middle School Umurbey ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Veterans Middle School Umurbey için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Veterans Middle School Umurbey bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Veterans Middle School Umurbey sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.1 / 5. Toplam Oy : 22

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

22 thoughts on “Veterans Middle School Umurbey

  1. Seçim zamanı oy kullanmak için gittiğim okul bahçesi geniş sayılır bulunduğu bölge trafikten uzak alanda arka tarafı dağ manzaralı

  2. vbs sistemini sürekli olarak yakınan takip ediyorum ama öğrenci notları birturlu düzenli olarak yazılmıyor bunu duzeltirseniz memnun oluruz

  3. Konum olarak doğaya yakın temiz çevresi ile dikkat çeken okul .Adını Gaziemir’in kurucusu olan Gazi Umur Bey’den almıştır.
    Gaziemir Irmak Mahallesinde 19 derslikli olarak İl Özel İdaresi tarafından inşa edilmiştir. 2012 – 2013 eğitim öğretim yılında Gaziemir İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı olarak açıldı. Eğitim ve öğretime 5. sınıfta 6 şube, 6.-7. ve 8. sınıflarda birer şube olmak üzere toplam 9 şube 18 öğretmen 233 öğrenci ile başlanmıştır. 20 şube 42 öğretmen 510 öğrenci ile eğitim öğretime devam etmektedir.

  4. Gaziemirde ki en iyi ortaokul heleki yeni yapılan binası ile özel okullara taş çıkartır. Eğitim açısından da çok özel 1 kadroya sahip. Müdüre hanım okul girişinde çocuklarını bekler.takibini yapar öğrencilerinin disiplini sıkı tutar öğretmenler ögrencilerini tanir .online egitimde de ayni ilgiyi sagladilar bu okula gidebildigimiz icin çok şanslıyız. Egitim .disiplin .hepsi var Sağlıklı günlere kavuşarak okula dönmeyi dört gözle bekleyen öğrencileri olan okul Gazi Umurbey OrtaOkulu ????????????

Comments are closed.