Yeni Cetiner Pharmacy

4.3
(18)

Yeni Cetiner Pharmacy adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Atıfbey, Prof. Dr. Türkan Saylan Cd. No:11/A, Gaziemir – İzmir

Telefon : (0232) 252 09 10

Yeni Cetiner Pharmacy Yol Tarifi

Yeni Cetiner Pharmacy

Yeni Cetiner Pharmacy İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Atıfbey, Prof. Dr. Türkan Saylan Cd. No:11/A, Gaziemir – İzmir olan Yeni Cetiner Pharmacy, işletmesine (0232) 252 09 10 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Yeni Cetiner Pharmacy ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Yeni Cetiner Pharmacy yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Yeni Cetiner Pharmacy hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Yeni Cetiner Pharmacy ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Yeni Cetiner Pharmacy ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Yeni Cetiner Pharmacy için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Yeni Cetiner Pharmacy bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Yeni Cetiner Pharmacy sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.3 / 5. Toplam Oy : 18

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

18 thoughts on “Yeni Cetiner Pharmacy

  1. Bir defa alışveriş yaptım düzgün bir işletmeydi,karşılama ve hizmetten memnun kaldım

  2. Ilacimi eksik verip kayda tamamını girmisler gidip sorduğumda da hırsız muamelesi yaptılar tavsiye etmiyorum

  3. Ailemin eczacısı , mükemmel bir donanıma sahip , her geçengün kendini yenileyen , çok bilgili bir eczacı .

  4. Gaziemirde bir ilaç için 10 tane eczane gezin bulamazsınız ama Çetinere gidin kesinlikle vardır. Nerede olursa olayım tek adresimiz. Eczacımıza ve tüm kadrosuna teşekkür ederim.

  5. Gaziemirde işinin masterclass ı.. fiyatlarda biraz indirim isteriz ama

Comments are closed.