Zafer Ekmek Fırını Ve Unlu Mamülleri

4.5
(72)

Zafer Ekmek Fırını Ve Unlu Mamülleri adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Atıfbey, 56. Sk. 23 A, Gaziemir – İzmir

Telefon : (0232) 251 81 44

Zafer Ekmek Fırını Ve Unlu Mamülleri Yol Tarifi

Zafer Ekmek Fırını ve Unlu Mamülleri

Zafer Ekmek Fırını Ve Unlu Mamülleri İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Atıfbey, 56. Sk. 23 A, Gaziemir – İzmir olan Zafer Ekmek Fırını Ve Unlu Mamülleri, işletmesine (0232) 251 81 44 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Zafer Ekmek Fırını Ve Unlu Mamülleri ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Zafer Ekmek Fırını Ve Unlu Mamülleri yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Zafer Ekmek Fırını Ve Unlu Mamülleri hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Zafer Ekmek Fırını Ve Unlu Mamülleri ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Zafer Ekmek Fırını Ve Unlu Mamülleri ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Zafer Ekmek Fırını Ve Unlu Mamülleri için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Zafer Ekmek Fırını Ve Unlu Mamülleri bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Zafer Ekmek Fırını Ve Unlu Mamülleri sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.5 / 5. Toplam Oy : 72

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

72 thoughts on “Zafer Ekmek Fırını Ve Unlu Mamülleri

  1. Gercek buğday ekmeği ve pide almak istiyorsanız mutlaka uğrayın. İzmirlilerin deyimi ile Gevrekleri de çok güzel… Şiddetle tavsiye ederim. Personeli ise guler yüzlüdür….

  2. Bir eline eldiven geçiren ama parayı 2 eliyle de tutan işletmecilerin fırını ????

  3. Aslında daha çok yandaki Kırıkkaya mandırasından alış veriş yapıyorum. Zaferinde ürünleri güzel.

  4. Veteriner hizmeti cok guzeldi. Herkese tavsiye ederim.

  5. Temiz bir mekân, rahatlıkla ulaşabilirsiniz, güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

Comments are closed.