Zeta Emlak

3.3
(22)

Zeta Emlak adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Atıfbey, Kemal Reis Cd. No:3/A, Gaziemir – İzmir

Telefon : (0232) 251 60 64

Zeta Emlak Yol Tarifi

Zeta Emlak

Zeta Emlak İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Atıfbey, Kemal Reis Cd. No:3/A, Gaziemir – İzmir olan Zeta Emlak, işletmesine (0232) 251 60 64 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Zeta Emlak ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Zeta Emlak yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Zeta Emlak hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Zeta Emlak ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Zeta Emlak ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Zeta Emlak için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Zeta Emlak bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Zeta Emlak sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.3 / 5. Toplam Oy : 22

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

22 thoughts on “Zeta Emlak

  1. Zeta Emlak Gökhan Bey, güvenilirliği, ciddiyeti, iş takibi ve iş bitiriciliği konularında alışık olduğumuz klasik mahalle emlakçılarından oldukça farklıdır, profesyoneldir. Kendisiyle çalıştığım 3 yıllık süreçte, hiç pişman etmemiştir beni.

  2. İşinde son derece profesyonel , müşteriye ilgisi ve müşteri memnuniyetini önemseyen güvenilir nadir emlakcilardan birisidir.

  3. Zeta emlak Gökhan kardeşim satışına aracılık ettiği ürünün artılarını ve eksilerini çok açık şekilde ifade edip ,ürünün satışının son fiyatını enbaştan net olarak açıklayıp alıcının ve satıcının kafasında soru işareti bırakmamaktadır.Aynı zamanda kendi hakkı olan komisyonunu net olarak ifade edip bu konuyada açıklık getirmektedir.ANTİN -KUNTİN yok.

  4. İlgili güleryüzlü birisi.kısa sürede evimizi kiraya verdi.

Comments are closed.