Zweibrücken Apotheke

3.7
(22)

Zweibrücken Apotheke adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Zweibrückenstraße 6, München – Germany

Telefon : 089 292380

Zweibrücken Apotheke Yol Tarifi

Zweibrücken-Apotheke

Zweibrücken Apotheke Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Zweibrückenstraße 6, München – Germany olan Zweibrücken Apotheke, işletmesine 089 292380 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Zweibrücken Apotheke ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Zweibrücken Apotheke yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Zweibrücken Apotheke hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Zweibrücken Apotheke ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Zweibrücken Apotheke ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Zweibrücken Apotheke için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Zweibrücken Apotheke bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Zweibrücken Apotheke sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.7 / 5. Toplam Oy : 22

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

22 thoughts on “Zweibrücken Apotheke

  1. Süper rahatsız ve düşmanca personel!
    Sadece aldım kremin sadece bir ay daha saklanabileceğini fark ettim … çirkin !!

  2. Kazık atmak!
    Basit bir ilaç için hemen en pahalısı verildi. Bana semptomların ne kadar güçlü olduğunu sorsaydın, özel bir şeye ihtiyacım olmadığını bilirdin. Ve her şeyden önce hiçbir şey overpriced.
    Bir eczanede hiç böyle dolandırılmamıştım!

  3. Korkunç! Orada ne kadar beceriksiz ve düşmanca bir çalışan çalışıyor …. Size doğru ve samimi tavsiyeler veren başka eczanelere gitmek en iyisidir.

Comments are closed.