Asphalt 9 Legend

5
(4)

Asphalt 9 Airborne’un yaratıcılarından bir sonraki asfalt efsanesi olmak için vitese geçin ve dünyanın en iyi, en korkusuz sokak otomobil yarışçısı profesyonellerini ele geçirin. İhtiyacınız olan rüya arabasını seçmekte ve dünyanın dört bir yanındaki rakip hız makinelerine karşı muhteşem yerlerde yarışmakta özgürsünüz.
Asphalt 9: Legends, Ferrari, Porsche, Lamborghini ve W Motors gibi ünlü efsanevi otomobil üreticilerinden, diğer birçok markanın yanı sıra, başka herhangi bir oyunda bulunanlardan farklı olarak, sürmeniz için gerçek hiper karların en iyi listesine sahiptir. Hızlı Pisti vurun ve pistin efsanesi olmak için sınırlarınızı tozda bırakın!

✔ AVUCUNUZUN İÇİNDE BİR KONSOL DENEYİMİ
Titizlikle ayrıntılı rebel racing real cars, harika HDR teknikleri ve her yarışı gerçek bir gişe rekorları kıran yarış filmine dönüştüren çarpıcı görsel ve parçacık efektleri ile en hiper gerçekçi arcade araba yarışı oyunlarından birine dalın. Çevrimiçi çok oyunculu mod ile bu araba sokak yarışçısı oyunundan en iyi şekilde yararlanın.

✔ EN PRESTİJLİ OTOMOBİLLER
Dünyanın en iyi hızlı motorlu makinelerinin 60’ından fazlasını toplayın. Her havalı araç, estetiğine ve bugüne kadar herhangi bir asfalt oyununun en çok arzu edilen serisinde ihtiyacınız olan en iyi sürüş performansına göre özenle seçilmiştir.

PARMAKLARINIZIN UCUNDA ÖZELLEŞTİRME
Aracınızın tam rengini ve malzemesini tanımlamak için Yeni araba editörünü kullanın. Hayal edebileceğiniz tüm yüksek A-markalar özelleştirilebilir! Tekerleklerinizin pistte en iyi şekilde görünmesini sağlamak için jantların rengini ve daha fazlasını seçin. Oynamak için en iyi araba oyunlarından biri ile harika bir deneyim!

ARCADE EĞLENCELİ BİR PATLAMA
Motorunuzun ses bariyerini kırmasını sağlamak için ihtiyacınız olan nihai hız artışı için nihai Nitro darbesini serbest bırakmak için nitro’nuzu şarj edin!
Porsche, W Motors veya başka bir efsanevi otomobil markası ile bir asi gibi şiddetle sürün. Çok oyunculu veya yapay zeka rakiplerinizi şık bir şekilde yok etmek ve arkanızdaki tükenmişliği izlemek için yarışın herhangi bir zamanında 360° yapmak için frene iki kez dokunun!

BİR ARABA YARIŞI SOKAK EFSANESİ OL
60 mevsim ve 800’den fazla etkinliği tamamlayarak kariyer modunda sokak yolculuğunuza başlayın. Çevrimiçi çok oyunculu modda dünyanın dört bir yanından 7 rakip oyuncuya karşı yarışarak gerçek bir asfalt yarışçısı efsanesi olun.

NİHAİ YARIŞ KONTROLÜ
Arcade eğlencesine ve hızlı hıza odaklanmak için zihninizi serbest bırakmak için araç direksiyonunu kolaylaştıran yeni bir sürüş kontrol şeması olan yenilikçi TouchDrive ™ ‘ a hakim olun. Bu gerçek yarış oyununda dünyanın dört bir yanındaki birçok şehrin sokakları size açık!

NUMBERS SAYILARDA GERÇEK YARIŞ GÜCÜ
Asfalt oyunlarından herhangi birinde ilk kez, kulüp özelliği ile benzer düşünen yarışçı arkadaşlarınızdan oluşan kendi çevrimiçi topluluğunuzu oluşturabilirsiniz. En iyi şekilde yarışmak ve çok oyunculu kulüp skor tablosunun saflarına çıkarken en iyi kilometre taşı ödüllerinin kilidini açmak için diğer hız ucubeleriniz ve motor kafalarınızla işbirliği yapın.

Yabancı şehirlerin trafiğinden, nitro yüklü gerçek yarış arabalarından ve üst düzey otomobil markalarıyla güçlü motor yarışmasından geçerken, hızlı sürüş, asi sürüklenme yarış oyunlarını deneyimlemeyi seven ücretsiz arcade yarış oyunları hayranları için mükemmel bir oyun!

Oyun şimdi ASUS ROG Phone 3 ve ROG TwinView Dock 3 için optimize edilmiştir. Yepyeni bir asfalt 9 deneyimini keşfedin!

Asphalt 9 Legend İndir

oyun indir

Asphalt 9

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 5 / 5. Toplam Oy : 4

Burayı ilk değerlendiren siz olun.