Diş Hekimi Halil Buran

5
(54)

Diş Hekimi Halil Buran adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Atıfbey, 5. Sk., Gaziemir – İzmir

Telefon : 0554 272 75 94

Diş Hekimi Halil Buran Yol Tarifi

Diş Hekimi Halil Buran

Diş Hekimi Halil Buran İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Atıfbey, 5. Sk., Gaziemir – İzmir olan Diş Hekimi Halil Buran, işletmesine 0554 272 75 94 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Diş Hekimi Halil Buran ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Diş Hekimi Halil Buran yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Diş Hekimi Halil Buran hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Diş Hekimi Halil Buran ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Diş Hekimi Halil Buran ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Diş Hekimi Halil Buran için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Diş Hekimi Halil Buran bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Diş Hekimi Halil Buran sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 5 / 5. Toplam Oy : 54

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

54 thoughts on “Diş Hekimi Halil Buran

  1. Kendime diş taşı temizliği, babannem içinde kaplama diş yaptırmıştık çok memnun kaldık tavsiye ederim ve doktor çok iligili ????????

  2. Gittiğim ilk andan beri güleryüzlü ve samimi bir şekilde davrandı. Mesleğinde son derece bilgili ve tüm konulara hakim. Bütün ailemizin hiç kuşku duymadan gidebileceği bir diş hekimi????

  3. Yazmayı unutmuşum okadar memnun kaldım ki yeğenimin geçen sene ön dişleri kırıldı 8 yaşında devlet hast yaptırdım 1 ay sonra düştü sonra öğretmenimizin aracılığıyla Halil beyi bulduk sağolsun yeğenimin hem diş hekimi hem abisi oldu ellerine sağlık iki diş halen maşallahı var ve yapılı olduğunu biz bile unuttuk iyiki varsınız

  4. 20lik gömülü dişimi itinayla,titizlikle hasar vermeden çekti Halil bey.Tavriyla,yaklaşımıyla insanı sakinleştiriyor.Diş doktoru fobisi olanlar kesinlikle gidebilir????kendisine teşekkür ederim ????

  5. Ön dişim çürümeye başlamıştı. Lazer dolgu müdahalesiyle önlemimizi aldık. Sakin tavrı ve profesyonel yaklaşımından çok memnun kaldım. İlgi ve alakanız için çok teşekkürler.

Comments are closed.