Cinemaximum

4
(4)

Gaziemir Optimum Cinemaximum Sinema adres, telefon ve yol tarifi bilgileri yer almaktadır.

Adres : Akçay Cad. No: 101 Optimum AVM 2. Kat Gaziemir – İzmir

Telefon : 0850 220 09 67

Gaziemir Optimum Cinemaximum Sinema Yol Tarifi

gaziemir optimum sinema

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4 / 5. Toplam Oy : 4

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

One thought on “Cinemaximum

  1. Gaziemir Optimum sinema salonu çok başarılı. Geniş ve konforlu. 3D filmler sorunsuz seyrediliyor. İnternetten bilet alıp gidebiliyoruz.

Comments are closed.

Cinemaximum

3.8
(128)

Cinemaximum adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Binbaşı Reşatbey, Akçay Cd. No:101, Gaziemir – İzmir

Telefon : 0850 220 0967

Cinemaximum Yol Tarifi

Cinemaximum

Cinemaximum İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Binbaşı Reşatbey, Akçay Cd. No:101, Gaziemir – İzmir olan Cinemaximum, işletmesine 0850 220 0967 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Cinemaximum ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Cinemaximum yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Cinemaximum hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Cinemaximum ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Cinemaximum ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Cinemaximum için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Cinemaximum bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Cinemaximum sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.8 / 5. Toplam Oy : 128

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

128 thoughts on “Cinemaximum

  1. 15.10.2019 tarihinde İzmir optimum AVM de 7. koğuştaki mucize filmine girmek için bilet alacak iken öğrenci olduğumu belirttim. Yağmur isimli çalışan zat bana öğrenci kartımı göstermeme rağmen(izmirim kart
    fotoğraflı öğrenci kartı) öğrenci bileti kesmedi. Ona açık öğretim fakültesi öğrencisi olduğumu o yüzden kartımın olmadığını söylememe rağmen tam bilet kesti. Böyle bir durum hiç hoş değil. İnsanları yalancı konumuna kimse koyamaz bu yazı birileri tarafından okunuyor ise benim hakkım yendi sizde gereğini yapın lütfen.

  2. Oradaki tek görevi düzgün bir şekilde bilet kesmek olan kasiyer bozuntusu onu bile doğru yapamayıp bizi hırsızlıkla suçlamakla kalmayıp hatasını anladıktan sonra özür bile dileyemeyecek kadar ahlaksız ayrıca kendini bodyguard zanneden kasıntı eleman para attığımız langırt eksik top verdiği için makineyi hafif yukarı kaldırdık diye bize bağırıp çağırıp üstüne küfür ediyor böyle bir büyük sinema kuruluşu bu kadar ucuz insanlar çalıştırdıkları icin ben utandım.

  3. Konum olarak cok iyi zaman zaman geldigimiz ve etkinliklerin oldugu cinemaxsimum sinemasi. Bir tek sikayetim var fiyatların bi anda 2 katina cikmasi sinema kulturunde buyuk bi etki etti yaratti eksi yonde haftada 1 defa geldigimiz sinemaya simdi ayda belki 1 defa geliyoruz.

  4. Berbat klimaları açmadıkları için milletin ter kokusundan bayıldı,ilgilileri uyarmamıza ragmen klimaları açmadıkları için onları Allah bildiği gibi yapsın,helal etmiyorum haram olsun 2 tam 2 öğrenci sinema bileti

  5. Hayatta en çok film izlediğim salon. Bir de IMAX olsa…

Comments are closed.