Ata Çiçekçilik

4
(4)

Ata Çiçekçilik adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Atıfbey, No:, Abdülhamit Yavuz Cd. 55 A, Gaziemir – İzmir

Telefon : (0232) 252 35 40

Ata Çiçekçilik Yol Tarifi

Ata Çiçekçilik

Ata Çiçekçilik İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Atıfbey, No:, Abdülhamit Yavuz Cd. 55 A, Gaziemir – İzmir olan Ata Çiçekçilik, işletmesine (0232) 252 35 40 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Ata Çiçekçilik ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Ata Çiçekçilik yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Ata Çiçekçilik hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Ata Çiçekçilik ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Ata Çiçekçilik ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Ata Çiçekçilik için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Ata Çiçekçilik bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Ata Çiçekçilik sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4 / 5. Toplam Oy : 4

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

4 thoughts on “Ata Çiçekçilik

  1. 3 yıl evvel , nikah öncesi aracımı süsletmek üzere anlaşmıstık.Fakat belirlediğimiz gün ve saatte işyerlerinin önünde olmama rağmen dükkan kapalıydi ,verdikleri sözde durmayıp , beni damatlıkla işyerlerinin önünde beklettiler ve telefon actığımda (4. Arayışımda cevap verdiler) önce 10 dakikaya ordayız dediler, bekledim gelmediler tekrar aradım 45 dakkaya dükkanda olacağız dediler.. tabiki daha fazla vakit kaybetmeyi göze alamazdım.Bu bana bir tokat olmuştu.
    Halbuki aracın o zamana kadar çiçek süsü bitmiş olmalıydı, neyseki yakınlarda başka çiçekciyi tesadüf üzeri bulmuş ve işimi halletmiştim. Sözlerine guven olmayan biryer. Heleki en özel gününde insanı yüz ustü bırakmamalılardı. Bunun bilincinde olun ona göre kendinizi ayarlayın süprizle karşılaşıp benim yaşadıklarımı yaşamayın diye geçikmeli de olsa yorum yazmak istedim.

Comments are closed.