Foçalı Market & Sarküteri

4.9
(7)

Foçalı Market & Sarküteri adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Gazi, Millet Cd. No:32, Gaziemir – İzmir

Telefon : 0530 344 45 13

Foçalı Market & Sarküteri Yol Tarifi

Foçalı Market & Sarküteri

Foçalı Market & Sarküteri İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Gazi, Millet Cd. No:32, Gaziemir – İzmir olan Foçalı Market & Sarküteri, işletmesine 0530 344 45 13 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Foçalı Market & Sarküteri ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Foçalı Market & Sarküteri yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Foçalı Market & Sarküteri hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Foçalı Market & Sarküteri ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Foçalı Market & Sarküteri ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Foçalı Market & Sarküteri için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Foçalı Market & Sarküteri bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Foçalı Market & Sarküteri sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.9 / 5. Toplam Oy : 7

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

7 thoughts on “Foçalı Market & Sarküteri

  1. Geç vakte kadar açık olması güzel.aradığımiz herşey oluyor.kişın her akşam boza aldık.çok güzeldi.

  2. Izmire her gidişimde mutlaka uğramadan geçmem. Ürün çeşitliliği her daim taze ve lezzetli şarküteri ürünleriyle tercihim. Birde girişte cicek çeşitleri fiyatların uygunluğu guleryuzlu hizmetiyle vazgeçilmezim.

Comments are closed.