Avcı Market

3.6
(7)

Avcı Market adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Gazi, Önder Cd. 91-1 A, Gaziemir – İzmir

Telefon : Belirtilmemiş.

Avcı Market Yol Tarifi

Avcı Market

Avcı Market İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Gazi, Önder Cd. 91-1 A, Gaziemir – İzmir olan Avcı Market, işletmesine 0000. nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Avcı Market ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Avcı Market yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Avcı Market hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Avcı Market ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Avcı Market ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Avcı Market için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Avcı Market bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Avcı Market sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.6 / 5. Toplam Oy : 7

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

7 thoughts on “Avcı Market

  1. Dün Gaziemir şubesinden aldığım sebzelerde aşırı derecede ilaç kalıntıları vardı. Pişirdiğim yemeği dökmek zorunda kaldım. Kokudan yiyemedik. Bu zor süreçte insanların sağlığıyla oynuyorsunuz. Dikkate alırsanız sevinirim. Bunu da bütün çevreme söyleyeceğim ve her yere yazacağım. Verdiğim paraya yazık.

Comments are closed.