Leipziger Apotheke

3.9
(27)

Leipziger Apotheke adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Leipziger Str. 43, Berlin – Germany

Telefon : 030 2043031

Leipziger Apotheke Yol Tarifi

Leipziger Apotheke

Leipziger Apotheke Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Leipziger Str. 43, Berlin – Germany olan Leipziger Apotheke, işletmesine 030 2043031 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Leipziger Apotheke ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Leipziger Apotheke yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Leipziger Apotheke hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Leipziger Apotheke ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Leipziger Apotheke ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Leipziger Apotheke için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Leipziger Apotheke bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Leipziger Apotheke sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.9 / 5. Toplam Oy : 27

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

27 thoughts on “Leipziger Apotheke

  1. Son derece nazik personel! Eczacıdan kapsamlı tavsiyeler aldım! Yardımın için çok teşekkürler! Yardım etme istekliliği, dostça ve yetkin tavsiyeler maalesef gittikçe daha az bulunur.

  2. Çalışanlar her zaman arkadaş canlısıdır ve size her zaman yetkin tavsiyeler verilir. İhtiyacınız olan çoğu şey mevcut… harika!

  3. Fahiş fiyatlar. Böyle bir şeye izin verilmesi bile inanılmaz. Ve bazı eczanelerde 3 defa ilaç isteniyor. Bundan sonra güvenilir eczanemde.

  4. düşmanca, beceriksiz ve arsız. Yanlış tavsiye nedeniyle elektronik bir ürün iade edilmek zorunda kaldı. Eczacının ana rolü oynadığı diğer müşterilerin önünde eczane odasında bağırışlar vardı. Son olarak, eşime kuş gösterildi. Hak etmeyen bir yıldızı ödüllendirmek zorunda kalırsanız, bir rezalet. Maske şartına da uyulmuyor.

Comments are closed.