Battle for the Galaxy

4.7
(17)

Battle-for-the-Galaxy-Online Ouna

Üssünüzü ve kaynak gelirinizi inşa edin, sürekli gelişen bir ordu oluşturun, madalya kazanmak ve kaynakları çalmak için düşmanlara saldırın. Gruplar oluşturmak için diğer Oyuncularla güçlerini Birleştir ve skor tablosunun Tepesi için diğer takımlarla savaş.

Şimdi Battle for the Galaxy indirin!

Oyun özellikleri:
● “Free-to-play” MMO gerçek zamanlı strateji
● Üstün Grafik
● Küçük karakolları güçlü kalelere dönüştürmek için inşa etmek ve geliştirmek için 20’den fazla bina
● Uzay denizcileri, roket arabaları, dev Mekanikler ve savaş Kruvazörlerinden tüm Orduları işe alın. Toplam 8 farklı birim.
● Diğer Oyuncularla işbirliği yapma nedenleri
● Şirketler düşman şirketlerine savaş ilan eder ve değerli ödüller için savaşır
● Sohbette grup üyeleriyle sohbet edin ve paylaşın

Battle for the Galaxy oyununun ücretsiz olarak oynanabileceğini lütfen unutmayın. Oyundaki bazı öğeler gerçek parayla satın alınabilir. Cihazınızdaki uygulama içi satın alımları engelleyerek ödeme özelliğini devre dışı bırakabilirsiniz. Galaksi Savaşı açık bir Klan Sohbetine sahiptir. Bu nedenle, oyunu indirmek için en az 13 yaşında olmanız gerekir.

Battle for the Galaxy İndir

oyun indir

Battle for the Galaxy

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.7 / 5. Toplam Oy : 17

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

4 thoughts on “Battle for the Galaxy

  1. Bir mobil oyun için gerçek bir stratejiye olabildiğince yakın. Savaşlar otomatik birlik yerleştirme olmasına rağmen ve üs düzenlemesi önemli bir rol oynar. Nasıl / nerede daha yararlı olacaklarını öğrenmek için birliklerinizin / savunmalarınızın açıklamasını okumayı unutmayın. Saldırmak için düşman üslerini araştırmak / seçmek için zamanlanmış pencere. Kahraman birlikler aslında işe yaramaz bir nişan olmak yerine savaşa katılırlar. Geliştiriciler gerçekten harika ve akıllı seçimler yaptı.

  2. İnsanların üst düzey oyunculardan saldırıya uğramaktan şikayet ettiğini ve insanların bftg hakkında farkına varması gereken şey olduğunu görüyorum. Üssünüz ve savunmanız ne kadar büyük ve güçlü olursa olsun, diğerleri üssünüzü yıkabilir. Bu oyunda, birliklerinizin ve saldırı üslerinizin gücü, kendi üssünüzü savunmaktan daha önemlidir. Bu modları alın ve birliklerinizi güçlendirin

  3. oyunu çok seviyorum, yeni güncellemeler ve etkinlikler için sabırsızlanıyorum. Görevi bitirebilmem için lütfen kuantum zorluklarına 3 ila 4 gün gibi biraz zaman katın.. Bayıldım 😊

  4. Oyunda, destansı modeller üretebilecek üsleri olan bir dizi gezegen oluşturun. Oyuncular bu gezegenleri ele geçirebilir ve üzerine bir üs kurabilir ve gerekli model inşa edilene kadar üssü AI saldırılarına karşı koruyabilir. Ayrıca seviyeyi yükseltmek için bir sistem de var, böylece yükseldiğimiz her seviye bize daha iyi ve daha güçlü kuleler veriyor, böylece üssü savunabiliriz. Seviye ne kadar yüksek olursa, o kadar çok model alabiliriz.

Comments are closed.