Mortal Kombat

4.8
(8)

Görsel olarak çığır açan bu dövüş ve kart toplama oyunuyla yeni nesil oyunların gücünü mobil ve tablet cihazınıza getirin. Mortal Kombat savaşçılarından oluşan seçkin bir takım oluşturun ve kendinizi dünyadaki en büyük dövüş turnuvasında kanıtlayın. Android oyun indir dünyasının en çok tercih edilen oyunlarından Mortal Kombat efsanesi karşınızda.

BRUTAL 3 v 3 KOMBAT
Kendi Mortal Kombat dövüşçü takımınızı oluşturun ve deneyim, yeni özel saldırılar ve güçlü eserler kazanmak için onları savaşa yönlendirin.

mortal kombat

SAVAŞÇILARIN BÜYÜK KADROSU
Scorpion, Johnny Cage, Sub-Zero, Sonya, Kitana, Ermac ve diğerleri gibi Mortal Kombat gazilerini toplayın. Mortal Kombat’a böcek benzeri D’Vorah, ateşli Cassie Cage, kana susamış Kotal Khan ve gizemli Kung Jin gibi en yeni eklemeleri keşfedin.

ÇENE DÜŞÜRÜCÜ X-RAYLARI VE FATALİTELER
Mortal Kombat X, Fatalities ve X-Rays markasını çarpıcı grafiklerle mobil cihazlara getiriyor, bu üst düzey hareketler sizi tam anlamıyla etkiliyor .

DİĞER OYUNCULARA MEYDAN OKUYUN
Oyuncuların diğer oyuncu takımlarıyla etkileşim kurduğu çevrimiçi bir rekabet modu olan Faction Wars’da diğer oyuncularla rekabet edin. Haftalık ödüller kazanmak için kendi Ulusunuzun liderlik tablosunda yer alın.

SAVAŞA KATILAN SUMMON MÜTTEFİKLERİ
Müttefikiniz olacak diğer oyuncuları bulun. Bir kombatant ödünç alın ve düşmanlarınıza kesin bir darbe vurun.

HEM KONSOL VE MOBİL OYUNDA ÖDÜLLERİN KİLİDİNİ AÇIN
Oyunu oynayın ve Mortal Kombat X’in konsol versiyonu için, Klassic Kitana ve Injustice Scorpion gibi çok nadir karakterler de dahil olmak üzere özel ödüllerin kilidini açın. Konsol versiyonunu oynamak, mobil cihazlarda da ödüllerin kilidini açar.

DİKKAT:

* Mortal Kombat X, yüksek kaliteli görseller içerir. 1GB RAM’den daha az olan cihazlarda performans optimize edilmemiştir.
** Cihazınızda minimum 1,5 GB boş alan gereklidir.
İçerik genellikle 17 yaş ve üstü için uygundur. Yoğun şiddet, kan ve vahşet içerir.

S1. Bağlantı Hatası Sorunu: Çevrimiçi Profil Alınamadı

“Bağlantı Hatası: Çevrimiçi Profil Alınamadı. Yeniden Denemek veya Mevcut Çevrimdışı Profilinizle Devam Etmek İster misiniz” hatasını alıyorsanız, lütfen aşağıdakileri deneyin:

Önce birkaç kez “Yeniden Dene” ye basmayı deneyin. Tekrar denerseniz normal şekilde bağlanabilirsiniz. Bu başarısız olursa, aşağıdakileri deneyin:

1. Menü düğmesine tıklayın

2. “Profil” i seçin

3. “WBID’yi Değiştir” i seçin

4. “WBPlay hesabınız yok mu?” buton

5. Formu mevcut WBID e-posta adresiniz ve şifrenizle doldurun

6. Kutuyu işaretleyerek Gizlilik Politikası ve Hizmet Şartları’nı kabul edin

7. “E-postanızı kullanarak kaydolun” u tekrar tıklayın

8. Kaydetmenizi bu WBID ile ilişkilendirmek isteyip istemediğinizi soran bir mesaj alacaksınız, Evet’i seçin.

9. Başarılı bir mesaj almazsanız, “E-postanızı kullanarak kaydolun” u tekrar tıklayın ve ardından istendiğinde tekrar Evet’i tıklayın.

Bu adımlar işe yaramazsa, oyunu yeniden yükleme ve WBID’de yeniden oturum açma sorununu çözebilirsiniz, ancak bunu yaparken Çevrimdışı oynarken kaydettiğiniz ilerlemeyi kaybedebilirsiniz.

 S2. MKX Mobile’da profil adımı nasıl değiştiririm?

Görünen adınız, diğer oyuncuların sizi nasıl tanımlayacağıdır. Görünen adınızı Menü> Profil> Profil adını değiştir seçeneğine giderek değiştirebilirsiniz.

 S3. MKX Mobile’da bir bulut kaydını nasıl oluşturur veya geri yüklerim?

Bir Bulut kaydı oluşturmak için, oyun içindeki Profil sekmesi aracılığıyla WBPlay / WBID’de oturum açmanız gerekecektir. WBPlay’e giriş yaptıktan sonra, her maç oynadığınızda veya oyunda başka bir büyük eylem gerçekleştirdiğinizde Bulut kaydınız güncellenecektir.

Oyunu yeniden yükledikten veya yeni bir cihaza kurduktan sonra bir Bulut kaydını geri yüklemek için, daha önce oyun için kullandığınız aynı WBPlay / WBID hesabında oturum açın. Bir kayıt bu WBID ile ilişkilendirilmişse, size onu yeniden indirme fırsatı verilir.

Bir WBPlay kaydı indirmenin, cihazınızdaki mevcut kayıt verilerini sileceğini lütfen unutmayın. Bir Bulut kaydını indirmeye çalışmadan önce cihazınızda bulunan Kart Kollection’ı kaybetmediğinizden emin olun.Daha az göster.

oyun indir

MORTAL KOMBAT’ın en üst düzey, içgüdüsel dövüş eylemini yaşayın! Bu görsel olarak büyüleyici dövüş ve kart toplama oyunuyla yeni nesil oyunların gücünü mobil ve tablet cihazınıza getirin. Mortal Kombat savaşçılarından oluşan seçkin bir takım oluşturun ve kendinizi dünyadaki en büyük dövüş turnuvasında kanıtlayın!

Mortak Kombat 11 KARAKTERLERİ

MK11 ekibi son derece çok yönlüdür, düşmanlarınıza acı vermek için benzersiz yetenekler ve güçlü ekip sinerjileri ile doludur. MK11 koleksiyonu, MK11 Raiden, Scorpion, Jade, Sub-Zero, Kabal ve Skarlet’i içerir ve bunlar konsol muadilleri kadar ölümcüldür! Hatta aynı Fatal Blow’u yapıyorlar!

Zalim 3’e 3 SAVAŞTA MÜCADELE
Kendi Mortal Kombat savaşçı ekibinizi oluşturun ve deneyim, yeni özel saldırılar ve güçlü eserler kazanmak için onları savaşa yönlendirin. Team Ronin, Team Nightmare ve Team Day of the Dead gibi düşmanlarınıza karşı avantaj elde etmek için benzersiz sinerjilerle savaşçıları bir araya getirin!

CCG – BÜYÜK BİR KADRO OLUŞTURUN
Bu oyun nihai CCG! Scorpion, Johnny Cage, Sub-Zero, Cassie Cage, Ermac ve diğerleri dahil olmak üzere 130’dan fazla Mortal Kombat karakterini toplayın. Mortal Kombat Mobile’a kana susamış Vampirler Mileena, futbol şampiyonu Kombat Cup Sonya Blade, gizemli Klassic Reptile ve savaşçı prenses Ronin Kitana gibi yeni eklemeler keşfedin.

TAMAMEN ZOR ZORLUKLAR
Şimdiye kadar yapılmış en iyi dövüş oyununda kendinizi kanıtlayın ve yeni Mortal Kombat savaşçılarını listenize getirmek için bir dizi maçı tamamlayın! Her hafta yeni bir meydan okuma başlıyor!

ÇOK OYUNCULU FAKSİYON SAVAŞLARI
Oyuncuların diğer oyuncu takımlarıyla etkileşim kurduğu çevrimiçi bir rekabet modu olan Faction Wars’da diğer oyuncularla rekabet edin ve savaşın. Haftalık ödüller kazanmak için Ulusunuzun liderlik tablosunda yer alın.

MÜCADELE OYUNUNUZU KİŞİSELLEŞTİRİN
Feats of Strength’te benzersiz karakter özelleştirmelerinin kilidini açın. Aksiyon dolu Zafer Duruşları, Zafer Alaylarını aşağılayan ve şampiyona layık Savaş Sancakları’nın sınırsız kombinasyonuyla ustalığınızı göstermek için savaşları kazanın. Unlocking Feats of Strength, karakterlerin istatistiklerini de artırır!

ÇENE DÜŞÜRME ÖLÇÜLERİ

Mortal Kombat Mobile, Fatalities markasını çarpıcı grafiklerle ve sizi cesaretlendirecek en üst düzey aksiyon hareketleriyle mobil cihazlara getiriyor. Diğer dövüş oyunları yaklaşmıyor!

DESTANSI GÖREVLERDE ÖDÜLLER KAZANIN
Özel ödüller kazanmak için destansı Görevlerde karakterler gönderin! Outworld’deki yolculuğunuza başlayın ve Netherrealm’e doğru yol alın!

Bu çığır açan, ücretsiz dövüş oyununu BUGÜN indirin ve gücünüzü ortaya çıkarın!

Facebook’ta bize ulaşın: https://www.facebook.com/MKMobileGame/
Bizi Twitter’da takip edin: https://twitter.com/mkmobilegame
Oyun desteği için: https://go.wbgames.com/MKhelp

BİLDİRİMLER:
* Mortal Kombat Mobile, yüksek kaliteli görsellere sahiptir. 1.0 GB RAM’den daha az olan cihazlarda performans optimize edilmemiştir.
* Mortal Kombat Mobile yalnızca çevrimiçi bir oyundur.
* Cihazınızda minimum 1,1 GB boş alan gereklidir.
İçerik genellikle 17 yaş ve üstü için uygundur. Yoğun şiddet, kan ve vahşet içerir.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.8 / 5. Toplam Oy : 8

Burayı ilk değerlendiren siz olun.