Berk Emlak

5
(5)

Berk Emlak adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Gazi, 16. Sk. No:20/A, Gaziemir – İzmir

Telefon : (0232) 260 07 07

Berk Emlak Yol Tarifi

Berk Emlak

Berk Emlak İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Gazi, 16. Sk. No:20/A, Gaziemir – İzmir olan Berk Emlak, işletmesine (0232) 260 07 07 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Berk Emlak ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Berk Emlak yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Berk Emlak hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Berk Emlak ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Berk Emlak ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Berk Emlak için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Berk Emlak bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Berk Emlak sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 5 / 5. Toplam Oy : 5

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

5 thoughts on “Berk Emlak

  1. Hem doğru yonlendirme hem anlayışlı bir yaklaşımla empati yapmayi bilen nadide bir kuruluş. Gerçekten çok doğru hizmet…

Comments are closed.