Can Dostu Pet Shop

5
(6)

Can Dostu Pet Shop adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Tınaztepe, 565. Sk. No:7, Konak – İzmir

Telefon : (0232) 255 79 37

Can Dostu Pet Shop Yol Tarifi

Can Dostu Pet Shop

Can Dostu Pet Shop İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Tınaztepe, 565. Sk. No:7, Konak – İzmir olan Can Dostu Pet Shop, işletmesine (0232) 255 79 37 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Can Dostu Pet Shop ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Can Dostu Pet Shop yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Can Dostu Pet Shop hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Can Dostu Pet Shop ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Can Dostu Pet Shop ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Can Dostu Pet Shop için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Can Dostu Pet Shop bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Can Dostu Pet Shop sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 5 / 5. Toplam Oy : 6

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

6 thoughts on “Can Dostu Pet Shop

  1. Sevdim beyefendiyi. Ürünler iyi fiyatları da uygun

  2. İlginç bir şekilde bu ismin 4 ayaklı ya da kanatlı dostlarımız için kullanıldığını düşünüyor insan ama bu iş yerinin sahibi gerçekten çok candan birisi ve yaklaşımı da ona göre oluyor doğal olarak bulunduğu sokak aslında yaptığı iş için biraz arada kalıyor bu nedenle çeşit biraz kırık ama yine ilginç bir şekilde bir çok petshopta bulamayacağınız kaliteli ve ilginç aksesurları da bu işletmede bulabilirsiniz

  3. Gerek firma sahibi. Gerek çalışan Azad kardeşimiz on numara ilgili.. Herkese tavsiye ediyorum

Comments are closed.