Bolia Com Berlin Mitte

3.4
(84)

Bolia Com Berlin Mitte adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Chausseestraße 1, Berlin – Germany

Telefon : 04321 9349264

Bolia Com Berlin Mitte Yol Tarifi

Bolia.com - Berlin Mitte

Bolia Com Berlin Mitte Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Chausseestraße 1, Berlin – Germany olan Bolia Com Berlin Mitte, işletmesine 04321 9349264 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Bolia Com Berlin Mitte ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Bolia Com Berlin Mitte yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Bolia Com Berlin Mitte hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Bolia Com Berlin Mitte ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Bolia Com Berlin Mitte ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Bolia Com Berlin Mitte için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Bolia Com Berlin Mitte bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Bolia Com Berlin Mitte sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.4 / 5. Toplam Oy : 84

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

84 thoughts on “Bolia Com Berlin Mitte

  1. Modüler bir kanepe sipariş ettik ve maalesef sonradan bir felaket oldu. Çalışan Muy Yen, mağazadaki ruh halimizi gerçekten bozmayı başardı, böylece burada bir şey satın almayalım.
    Bu eğlenceli değil.

  2. Şimdi iki kez çevrimiçi sipariş verdim, sadece içeri girmek için sipariş verdim ve sipariş ettiğim ürünlere sahip değiller, ancak mağaza müdürü Sabrina o kadar ilgisiz ve yararsızdı ki, bakmaya zahmet etmedi.

Comments are closed.