World of Warships

5
(7)

World of Warships

ONLİNE OYNAMAK İÇİN TIKLA

Komutan, açık denizlerde yoğun bir çevrimiçi taktiksel 3B çok oyunculu savaş savaşına yelken açın!

Filonuzu kurun ve yükseltin, yoğun gerçekçi PVP çok oyunculu nişancı oyununda düşmanlarınızı ateş etmek, su çulluğu çekmek ve yok etmek için ekip kurun. WW2 ve WW1’den 200’den fazla tarihi askeri gemiye sahiptir. En iyi çevrimiçi gemi simülatörü oyununda bir donanma donanması inşa edin ve komuta edin!

World of Warships Blitz, Wargaming tarafından ücretsiz oynanabilen mobil MMO aksiyon, taktik donanma savaş gemisi strateji savaşı ve üçüncü şahıs nişancı oyunudur ve World of Warships Blitz’in en çok ödüllü çevrimiçi çok oyunculu PC versiyonuna dayanmaktadır. World of Warships Blitz MMO çevrimiçi çok oyunculu oyun, 2.Dünya Savaşı deniz stratejisi savaşını ve PC savaş savaş alanının aksiyon oyununu gerçek bir tekne savaş simülatörü gibi cep telefonunuzda ve tabletinizde son derece sürükleyici, hızlı ve hızlı tempolu aksiyona getiriyor.

Savaş gemisini, savaş helikopteri savaş oyunlarını veya üçüncü şahıs nişancı oyunlarını seviyorsanız, bir savaş gemisi filosuyla bu tarihi MMO deniz aksiyonu 3 boyutlu çok oyunculu oyuna katılın. Hızlı çevrimiçi aksiyon dolu 7vs7 epik taktik savaş gemileri savaşlarına atlayın, nerede olursanız olun savaş alanına girin ve düşman gemilerini batırın! World of Warships Blitz, nihai 3D PVP nişancı ve strateji savaş oyunu ve donanma savaş simülatörüdür. Açık denizde veya bir koyda çevrimiçi ve çevrimdışı savaşın, gerçek deniz savaş alanlarında savaşın, silahlar ve füzeler gibi harika silahlarla savaş gemilerinin otantik savaşları sizi bekliyor!

– Çeşitli Savaş Gemileri, Kruvazörler, Muhripler ve hatta Uçak gemilerinden 2. Dünya Savaşı çelik tekne juggernaut’larında ustalaşın
– Japonya, ABD, SSCB, İngiltere veya Almanya’dan 130 benzersiz gemi sınıfından birini seçin ve okyanus hakimiyeti için savaşın
– Atlantik, Pasifik ve Arktik okyanuslarının gerçek dünyadaki konumlarında büyük dünya savaş alanlarında düşmanlarınızı alt edin. Gerçekçi yelken grafikleri!
– Farklı savaş gemileri savaşı zorluklarına sahip farklı seviyeler ve görevler
arasından seçim yapın – Füzeler, torpidolar ve silahlar gibi çeşitli savaş silahları arasında geçiş yapın
– Tek oyunculu tekli görevleri oynayın veya düşman silahlı gemileri vurmak için arkadaşlarınızla ekip kurun. Malzeme, ekipman, savaş yükseltmeleri ve yeni donanma gemileri
alın – Denizin en büyük silahlı savaşlarında bir filo komutanı ve şampiyon olarak başarılarınız için ödüller ve madalyalar kazanın!

Gerçekten oynaması ücretsiz bir aksiyon 3D taktik çok oyunculu strateji savaş oyunu. Zamanlayıcılar, enerji çubukları, yakıt yok – bu deniz savaşı simülatöründe istediğiniz kadar ve istediğiniz zaman oynayın.

İster tek başına savaşlarda veya takım maçlarında ister sıralı savaşlarda, seferlerinde veya ortak savaşlarda dünyanın dört bir yanından rastgele oyunculara karşı savaşın, World of Warships Blitz size WW2 ve WW1 savaş gemileriyle birlikte nihai gerçekçi tarihsel donanma savaş savaş deneyimi sunar inanılmaz 3D aksiyon oyunu.

En gerçekçi taktik çevrimiçi savaş helikopteri simülatöründe yarışmaya ve filonuzu yönetmeye hazır mısınız? Bu topyekün savaşta savaş gemisi filonuzu zafere ve zafere hemen yönlendirin!

World of Warships İndir veya Online Oyna >>

oyun indir

World of Warships

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 5 / 5. Toplam Oy : 7

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

4 thoughts on “World of Warships

  1. Bu oyunu çok seviyorum, savaş gemisi tasarımlarını ve haritalarını çok seviyorum, ele almak istediğim bir kaç istek, Mikasa dışında hiçbir ön dretnot savaş gemisi veya kruvazör olmaması. Bunun gerçekleşmesinden daha çok mutlu olurum, USS Georgia bb-15’i modelleyebilirsiniz çünkü bir taretin taretin üzerine nasıl yerleştirildiğine dair ilginç bir tasarım. Genel olarak harika bir oyun ve bunlar oyunu daha heyecanlı hale getirmek için öneriler.

  2. Bu oyunu seviyorum. Umarım her şey yolunda gider. Kendi başlarına olma eğiliminde oldukları gibi yeni başlayanlarla aynı takımda olmanız tamamen şanslıdır. Bu oyunun savaşa giren ancak savaş sırasında hareketsiz kalanlara bir ceza vermesini çok isterim., Eşleştirme tamamen berbat. Tamamen haksız. Düşman ekibinin tamamen daha fazla savaş gemisi, daha fazla muhrip ve bizden daha yüksek seviyeli daha fazla gemisi var. Matematik ne kadar adaletsiz olabilir. Umarım bunu daha sonra geliştirirler.

  3. Fantastik oyun Gerçekten harika oldukları tüm savaş gemilerini gerçekten seviyorum ve çok iyi ve eğlenceli oldukları uçak gemilerini denemenizi şiddetle tavsiye ederim. Tüm gemilerin muhriplerden geldiğini söyleyecek çok şeyim yok, kruvazörler eğlenceli, savaş gemileri eğlenceli ve bence benim favorilerim uçak gemileri. Genel olarak oyunu bir deneyin, tarzınız ne olursa olsun, beğenip beğenmediğinize bakın, eğer beğenmezseniz, sadece deneyin, harika bir eğlence tavsiye ederim.

  4. Hala yeni, birkaç gün oynuyorum, oyun mükemmel, çok eğlenceli. Sadece bir öneri, hms Hood ve uss indianapolis’i eklemeliyiz, başlık Britanya’nın bayrak gemisiydi ve indianapolis atom bombalarını teslim etti, sahip olmanız gereken bazı büyük isimler. Belki gemilere biraz daha tarih. Gemiler hayranları getiren şeydir, uss missouri’yi yakından gördüyseniz ne demek istediğimi anlayacaksınız.

Comments are closed.