Branz Haus

4.3
(30)

Branz Haus Küche adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Kaiserstraße 74, Dortmund – Germany

Telefon : 0231 521493

Branz Haus Küche Yol Tarifi

Branz Haus + Küche

Branz Haus Küche Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Kaiserstraße 74, Dortmund – Germany olan Branz Haus Küche, işletmesine 0231 521493 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Branz Haus Küche ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Branz Haus Küche yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Branz Haus Küche hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Branz Haus Küche ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Branz Haus Küche ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Branz Haus Küche için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Branz Haus Küche bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Branz Haus Küche sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.3 / 5. Toplam Oy : 30

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

30 thoughts on “Branz Haus

  1. Süper iyi fikirler. Kolay uygulama. Hızlı montaj. Çok memnun ve geri dönmek için her zaman mutlu

  2. Bu mutfak stüdyosunda müşteri hizmetleri büyük harfle yazılmıştır. En kısa sürede bir teklif hazırlayacağına söz veren Bay Branz ile sahada uzun ve zaman alıcı bir istişare yaptık. Ondan sonra hiçbir şekilde iletişime geçmedi ve aramalarıma da cevap verilmedi. Bu nedenle – ne yazık ki – sadece bir nokta var.

  3. İyi müşteri hizmeti ????
    Mutfak bataryası 4,5 yıl sonra değişti.
    Tepe

  4. Görev sadece kısmen yerine getirildi. Tamamlanıncaya kadar 3 hafta söz verildi. 4 ay sürdü. Mobilya tamiri yapılmamıştır.

  5. Teşekkürler. Planlamadan inşaata kadar her şey mükemmel gitti. Dilekler uygulanır. “Yapamam” sözünü duymadık bile. Her yerde güler yüzlü personel. Montajdan sonra yapılması gereken küçük işler bile hızlı bir şekilde yapıldı. ????

Comments are closed.