Metro Avm

4.3
(46)

Metro Avm adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Atıfbey, Akçay Cd., Gaziemir – İzmir

Telefon : Belirtilmemiş.

Metro Avm Yol Tarifi

Metro Avm

Metro Avm İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Atıfbey, Akçay Cd., Gaziemir – İzmir olan Metro Avm, işletmesine 0000. nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Metro Avm ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Metro Avm yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Metro Avm hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Metro Avm ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Metro Avm ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Metro Avm için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Metro Avm bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Metro Avm sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.3 / 5. Toplam Oy : 46

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

46 thoughts on “Metro Avm

  1. Gezmesi, alışveriş yapması keyifli,ferah, kafeteryası çok güzel.Ama azıcık pahalı ????

  2. Hiç de toptancı havası yok bir alanada on alanada fiyatlar aynı ve yüksek

  3. Çocukken buraya gelmeyi çok severdim. Önünde döner satılıyordu ve okuldan ya da kurstan dönerken orada yemek yemek bana çok keyif veriyordu.

  4. Metro fiyatları yüksek. Migros carrefour ve tespo kipa ile fiyatları karsilastirdiginizda metronun fiyatları yüksek oluyor. Kampanyaları eskisi gibi değil. Toptan alışverişin merkezi diyor ama dediklerine uymuyor . Ben cogu zaman giderim cep telefonumdan diğer migros carrefour ve tespo kipanın fiyatları ile karşılaştırır oyle alışveriş yaparım. Zaten artık metro ya gitmemeye başladım. Oraya gitmemin sebebi ise alışkanlık ve kalite olması. Ama aynı ürünün orda pahali diğer marketlerde ucuz olması beni başka yerden almama sebep oluyor . Benim size tavsiyem migros sanal marketi ve carrefour uygulamalarını yükleyin ve metro da ürünün barkodunu okuttunuzmu size fiyatını çıkaracaktır. Fiyatları karşılaştırmadan almayınız. Metronunda cep telefonu için uygulaması var bilginiz olsun .

Comments are closed.