Butlers Berlin Friedrichstraße

4.1
(158)

Butlers Berlin Friedrichstraße adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Friedrichstraße 148, Berlin – Germany

Telefon : 030 20912630

Butlers Berlin Friedrichstraße Yol Tarifi

BUTLERS Berlin Friedrichstraße

Butlers Berlin Friedrichstraße Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Friedrichstraße 148, Berlin – Germany olan Butlers Berlin Friedrichstraße, işletmesine 030 20912630 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Butlers Berlin Friedrichstraße ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Butlers Berlin Friedrichstraße yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Butlers Berlin Friedrichstraße hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Butlers Berlin Friedrichstraße ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Butlers Berlin Friedrichstraße ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Butlers Berlin Friedrichstraße için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Butlers Berlin Friedrichstraße bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Butlers Berlin Friedrichstraße sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.1 / 5. Toplam Oy : 158

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

158 thoughts on “Butlers Berlin Friedrichstraße

  1. Kasiyerlerin güleryüzlülüğü arzulanan çok şey bıraktı. Diğer Butlers şubelerinde her zaman çok arkadaş canlısı ve nazik davrandım. Ne yazık ki, burada tam tersi geçerlidir. Ama menzil çok güzel.

  2. Bu, ev eşyaları (küçük dekoratif veya işlevsel eşyalar, çok fazla mobilya değil) veya hediyelik eşyalar için gerçekten eğlenceli bir mağaza.

  3. Oldukça sıkı bir dükkanda bol miktarda tedarik, güler yüzlü hizmet.

  4. Noel için her şey şimdiden süslendi: Şahsen benim için henüz çok erken!

Comments are closed.