Sevimli Petshop

4.5
(13)

Sevimli Petshop adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Turgut Reis, Mithatpaşa Cd. No:338 A, Konak – İzmir

Telefon : (0232) 425 43 88

Sevimli Petshop Yol Tarifi

Sevimli Petshop

Sevimli Petshop İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Turgut Reis, Mithatpaşa Cd. No:338 A, Konak – İzmir olan Sevimli Petshop, işletmesine (0232) 425 43 88 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Sevimli Petshop ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Sevimli Petshop yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Sevimli Petshop hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Sevimli Petshop ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Sevimli Petshop ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Sevimli Petshop için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Sevimli Petshop bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Sevimli Petshop sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.5 / 5. Toplam Oy : 13

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

13 thoughts on “Sevimli Petshop

  1. Olması gerektiği gibi hem yardımsever hem hayvanseverler ilginize teşekkür ederim

  2. KAPIDAN İLK ADIM ATTIĞINIZDA ÇOK TATLI BİR ÇİFT EŞ KARŞILIYOR SİZİ 🙂 MUTLAKA İÇERİDE SEVİMLİ DOSTLARIMIZLA KARŞILAŞIRSINIZ ŞİDDETLE ÖNERİYORUM 🙂

  3. Fiyatlar biraz daha uygun olsa güzel yer ama bence fiyatlar pahalı. Daha uygun olmalı.

  4. Adı gibi sevimli bir işyeri. Urun çeşitliliği çok güzel.

Comments are closed.