Elitte Kuaför

4.3
(42)

Elitte Kuaför adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Gazi, Şehit, Mehmet Emin Gürkan Cd. No:12/B, Gaziemir – İzmir

Telefon : (0232) 252 07 75

Elitte Kuaför Yol Tarifi

Elitte Kuaför

Elitte Kuaför İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Gazi, Şehit, Mehmet Emin Gürkan Cd. No:12/B, Gaziemir – İzmir olan Elitte Kuaför, işletmesine (0232) 252 07 75 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Elitte Kuaför ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Elitte Kuaför yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Elitte Kuaför hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Elitte Kuaför ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Elitte Kuaför ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Elitte Kuaför için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Elitte Kuaför bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Elitte Kuaför sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.3 / 5. Toplam Oy : 42

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

42 thoughts on “Elitte Kuaför

  1. İlk açıldığı günden beri kızımla birlikte gidiyoruz ve her zaman hem personel hemde işletme sahibi çok saygılı ve karşısındakini anlayıp ona göre işlemler uygulamakta. Pandemi dönemi boyunca her zamanki titizlikleri ile bizlere hep steril ortam sundular.Günnur Hanıma çok teşekkür ederiz.

  2. 3 Yıldır her ay Çeşmeden arkadaşlarımla güleryüzlü ve işine son derece saygısı olan Günnur Hanım için gelmekteyiz.Tüm işlemleri gözümüz kapalı bir güven ile yaptırmaktayız. Corona dönemi öncesinde bile herşey tek kullanımlıktı biz 3 yıldır su istediğimizde tek kullanımlık olarak veriliyor. Harika bir işletme.

  3. İzmirin çoğu bölgesinde “TESETTÜR ODASI HİZMETİ” yokken Günnur Hanım yıllarca bize bu hizmeti verdi. Bize ait özel bir alan yaratması çok mutlu edici. Özellikle son dönemde yapılan tadilat ile çok daha hoş zaman geçirebileceğimiz bir alan mevcut. Teşekkürler Elitte Ailesi ????

  4. Hem kına gecemde hemde düğünümde beni adeta bir prenses gibi hazırlayan ve salona girdiğim an üzerimdeki gerginliği unutturup inanılmaz güzel enerji veren başka bir yer daha olamaz. Günnur Hanımın güleryüzlü ve işinde çok titiz olması ayrıca kullanılan her ürünün sizin yanınızda ambalajından açılıp kullanılması çok hoştu. Temmuz sıcağında Kryolan makyajım ve saçım saatlerce bozulmak nedir bilmedi ????????????????????

  5. Hizmet kalitesi 10 numara. Güler yüzlü işinde iyi çalışanlar.

Comments are closed.