Eczane Ata

4.3
(18)

Eczane Ata adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Gazi, Albay A 39-2, Alb. İbrahim Karaoğlanoğlu Cd., Gaziemir – İzmir

Telefon : (0232) 251 51 87

Eczane Ata Yol Tarifi

Eczane Ata

Eczane Ata İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Gazi, Albay A 39-2, Alb. İbrahim Karaoğlanoğlu Cd., Gaziemir – İzmir olan Eczane Ata, işletmesine (0232) 251 51 87 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Eczane Ata ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Eczane Ata yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Eczane Ata hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Eczane Ata ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Eczane Ata ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Eczane Ata için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Eczane Ata bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Eczane Ata sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.3 / 5. Toplam Oy : 18

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

18 thoughts on “Eczane Ata

  1. Eczacı Melahat hanım ve ata eczanesi ekibine güleryüzleri ve nazik davranışları için teşekkür ederiz. Keşke her ekip sizin gibi olsa. ????????????????????????????????????????

  2. Eczacı Hanıma ve çalışma arkadaşlarına çok teşekkür ediyorum. Çocuğum için geldiğimde çok yardımcı olmuşlardı.

Comments are closed.