Eczane Gizem

4.5
(12)

Eczane Gizem adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Sevgi, 663. Sk. 45/108, Gaziemir – İzmir

Telefon : (0232) 274 75 00

Eczane Gizem Yol Tarifi

Eczane Gizem

Eczane Gizem İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Sevgi, 663. Sk. 45/108, Gaziemir – İzmir olan Eczane Gizem, işletmesine (0232) 274 75 00 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Eczane Gizem ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Eczane Gizem yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Eczane Gizem hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Eczane Gizem ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Eczane Gizem ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Eczane Gizem için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Eczane Gizem bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Eczane Gizem sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.5 / 5. Toplam Oy : 12

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

12 thoughts on “Eczane Gizem

  1. İzmir Gaziemir Gazikent Mahallesinin eczanelerinden birisi. Bölgede şimdilik tek hastane İzmir Gaziemir Nevvar Salih İşgören Devlet Hastanesi. Genel olarak bu hastaneye giden hastalara hizmet vermekle beraber Gaziemir geneline yayılmış durumdaki Aile Hekimliği kapsamındaki Birinci Basamak Muayene ve Aile Sağlığı Merkezleri hastalarına da hizmet vermektedir. Tabii Gaziemir merkezinde ki Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ile birkaç özel poliklinik ve sağlık merkezi hastaları da yararlanmaktadır.

  2. devlet hastanesi bolgesinde olmasına rağmen çok yoğun değil. insanlara yardımcı oluyorlar. otoparkı sıkıntısı yok. genelde sakin ve huzurlu ortamı var.

  3. Güler yüz,ilaclar hakkında aydınlatıcı bilgi verme ve hijyen kuralları bakımından takdire şayan bir eczane.

Comments are closed.