Warframe

4
(5)

warframe oyna

Warframe Market

Warframe yardımcı uygulamasını kullanarak bağlantıda kalın ve en son haberleri alın. En iyi deneyimi yaşamak için PC, PlayStation Network, Xbox Live veya Nintendo hesabınızı kullanarak oturum açın. 

UYARILAR, İSTİHDAMLAR VE DAHA FAZLASI

Yeni Uyarılarla ilgili bildirimler alın ve aktif İstilaları, Taarruzları ve Boşluk Çatlaklarını görüntüleyin.

GECE DALGASI

Mevcut Sezonda rütbenizi yükseltirken günlük ve haftalık Eylemlerinizi tamamladığınızı görüntüleyin! Ayrıca, sonraki aşamaların ödüllerine bir göz atın.

DRONES KURTARMA
Extractor Drone’ları doğrudan Warframe Uygulamasından kolaylıkla konuşlandırın. Orokin hücreleri, Plastidler ve Nörodlar gibi kaynakları toplayın.

DÖKÜMHANENİZDE İNŞA EDİN
Dökümhaneniz, çevrimdışı olsanız bile sıkı çalışır. En yeni Warframe’leri, Silahları ve teçhizatı doğrudan telefonunuzdan oluşturun.

ŞİRKETLERİ YÖNET

Nereye giderseniz gidin Kubrow’larınızı ve Kavatlarınızı şefkatle yıkayın. Sağlıklı kalmaları için DNA Stabilizatörleri satın alın veya her zaman eyleme hazır olduklarından emin olmak için Stasis’teki Yoldaşları yönetin!

Warframe İndir veya Online Oyna

oyun indir

warframe oyna

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4 / 5. Toplam Oy : 5

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

4 thoughts on “Warframe

  1. Bu uygulamayı potansiyel olarak daha iyi hale getirebilecek şey, günlük girişleri talep etme ve ayrıca ana sisteminize giden platin satın alma yeteneğidir. Elbette, Sony gibi şirketler böyle şeylere izin vermez, ancak PC ve Xbox için harika bir fikir olurdu. Ayrıca, yalnızca üzerinden alışveriş yapan bir arkadaşım olan Operatör Faturalandırması yoluyla platin satın alma seçeneğini de etkinleştiriyor. Bu, daha fazla ödeme seçeneğine sahip olduklarından, Digital Extremes için kesinlikle ekstra gelir sağlayacaktır. Yine de harika bir fikir.

  2. Bilgisayarınızda ya da Xbox ya da ps5’inizde olamadığınızda çok yararlı bir uygulama. Sadece ben miyim bilmiyorum ama uygulamadaki pazara erişiminizin olması gerektiğini ve tüm öğelerin yerleşik olarak bulunamayacağını düşünüyorum. aksi takdirde güncellenmesi gereken dökümhane gerçekten harika bir uygulama.

  3. Harika warframe mobil uygulaması Bu uygulamayla ilgili gerçekten herhangi bir sorunum yok, sadece önerilerde bulunmak istiyorum: 1. Lütfen arkadaş listesini yükseltin, böylece çevrimiçi kimleri görebilir ve onlarla sohbet edebiliriz 2. Lütfen dökümhaneyi yükseltin, böylece hayaletler olabilir 3. Lütfen cephaneliğinizi yükseltin çünkü mobil uygulamada modlanmış silahları göremezsiniz

  4. En çok sevdiğim şey, oynamadığım zamanlarda klanımla iletişim kurabilmem. Bir klan lideri olarak insanlar bana sık sık sorular sorar, bu yüzden bu, uzaktayken veya başka bir oyun oynarken yardımcı olmamı sağlar.

Comments are closed.