Erdem Çiçekcilik

4
(4)

Erdem Çiçekcilik adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Atıfbey, Önder Cd. No:28/B, Gaziemir – İzmir

Telefon : (0232) 251 82 79

Erdem Çiçekcilik Yol Tarifi

Erdem Çiçekcilik

Erdem Çiçekcilik İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Atıfbey, Önder Cd. No:28/B, Gaziemir – İzmir olan Erdem Çiçekcilik, işletmesine (0232) 251 82 79 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Erdem Çiçekcilik ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Erdem Çiçekcilik yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Erdem Çiçekcilik hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Erdem Çiçekcilik ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Erdem Çiçekcilik ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Erdem Çiçekcilik için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Erdem Çiçekcilik bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Erdem Çiçekcilik sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4 / 5. Toplam Oy : 4

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

4 thoughts on “Erdem Çiçekcilik

  1. Eşime doğum günü için özel bir buket çiçek ihtiyacım oldu. Güzel ilgilendiler. Fiyatta da yardımcı oldular sağ olsunlar. İyi niyetli ve güler yüzlü hizmet anlayışları var. Özel günlerde bu tarz ihtiyaçlarınızı karşılayacağınız bir çiçekçi. Tavsiye ederim.

  2. Görmeden birşey almayın. Telefonla sipariş verdim sonuç hüsran.

  3. İşini hakkıyla yapan, nadir kalan dürüst esnaflardan. . Fiyatlar makul seviyede, çiçekleri her zaman taze ve diri. . Güleryüzlü, hoşsohbetli insanlar … Tereddütsüz tavsiye edilir. .

Comments are closed.