Safir Rent A Car

5
(2)

Safir Rent A Car adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Sarnıç, Eylül No:9, Gaziemir – İzmir

Telefon : 0850 441 3434

Safir Rent A Car Yol Tarifi

Safir Rent A Car

Safir Rent A Car İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Sarnıç, Eylül No:9, Gaziemir – İzmir olan Safir Rent A Car, işletmesine 0850 441 3434 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Safir Rent A Car ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Safir Rent A Car yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Safir Rent A Car hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Safir Rent A Car ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Safir Rent A Car ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Safir Rent A Car için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Safir Rent A Car bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Safir Rent A Car sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 5 / 5. Toplam Oy : 2

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

2 thoughts on “Safir Rent A Car

  1. Melek Rent a Car Sabiha Gökcen Havaalanı Merkezli İstanbul-İzmir-Ankara ve Antalyada faal. İstediğiniz yerden alıp istediğiniz şehire veya havaalanına ücretsiz bırakabilirsiniz.

  2. Arabalara baktim bu zamana kadar sikinti olmadi.tavsiyem herkese

Comments are closed.