Ferhat Erkek Kuaförü

4.5
(46)

Ferhat Erkek Kuaförü adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Gazikent, 73/3. Sk. 1 A, Gaziemir – İzmir

Telefon : (0232) 274 46 36

Ferhat Erkek Kuaförü Yol Tarifi

Ferhat Erkek Kuaförü

Ferhat Erkek Kuaförü İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Gazikent, 73/3. Sk. 1 A, Gaziemir – İzmir olan Ferhat Erkek Kuaförü, işletmesine (0232) 274 46 36 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Ferhat Erkek Kuaförü ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Ferhat Erkek Kuaförü yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Ferhat Erkek Kuaförü hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Ferhat Erkek Kuaförü ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Ferhat Erkek Kuaförü ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Ferhat Erkek Kuaförü için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Ferhat Erkek Kuaförü bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Ferhat Erkek Kuaförü sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.5 / 5. Toplam Oy : 46

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

46 thoughts on “Ferhat Erkek Kuaförü

  1. Sadece yan ve arkaları alacaksınız dememe rağmen allah ne verdiyse giren berber..dur demesem durmayacaktı.. bide az kalmıstı abi dedi.. evet az kaldi işte bende onu dedim.. arkaya yatan saç ancak dikeliyor.. saçlarimin belli ust noktalarinda seyrelme var.. o yüzden üste elleme dememe ragmen götürdü.. Heralde uzun kisa yapıyor sandim ha duracak ha durdu derken bitirdi.. tecrübesiz berber.. berber kusur örter açmaz.. benim gibi gitmek zorunda kalırsanız da iyi uyarın takip edin..

  2. Bir hafta önce traş olmuştum. Oğlumu traşa götürürken kendi ensemi ve saç kenarlarını aldırayım dedim normal saç fiyatı anıldı. Normalde berberler güler yüzlü ilgili ve hoş sohbet olur. Ancak buranın çalışanlar bezgin bekir modunda.

  3. Covid-19 önlemleri alınmış, müşteriye ilgi üst seviyede. Saç kesimim istediğim şekilde yapıldı, teşekkürler.

Comments are closed.