Hofapotheke In Der Residenz

3.9
(9)

Hofapotheke In Der Residenz adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Residenzstraße 1, München – Germany

Telefon : 089 221730

Hofapotheke In Der Residenz Yol Tarifi

Hofapotheke in der Residenz

Hofapotheke In Der Residenz Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Residenzstraße 1, München – Germany olan Hofapotheke In Der Residenz, işletmesine 089 221730 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Hofapotheke In Der Residenz ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Hofapotheke In Der Residenz yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Hofapotheke In Der Residenz hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Hofapotheke In Der Residenz ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Hofapotheke In Der Residenz ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Hofapotheke In Der Residenz için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Hofapotheke In Der Residenz bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Hofapotheke In Der Residenz sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.9 / 5. Toplam Oy : 9

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

9 thoughts on “Hofapotheke In Der Residenz

  1. Güzel, iyi stoklanmış bir eczane ve çok güzel ve yardımsever.

  2. Büyükannemin zamanındaki gibi güzel bir eczane. Biri kapıyı her açtığında korktukları için çok az seçenek ve açıkçası az müşteri. “Büyükannenin zamanlarının” atmosferi nedeniyle üç yıldız. Hizmet bir yıldız

  3. Çok samimi ve yetkin personel. Burada kendinizi emin ellerde hissediyorsunuz.

  4. İki FFP2 maskesi için 7,9 € istemek soygundur – o zaman bu maskeleri alabileceğimiz başka bariz bir yer yoktu, bu yüzden sonunda onları aldık. Güzel görünümlü bir eczane olduğu için utanç verici.

Comments are closed.