İnsanın Pin Kodu

3.5
(11)

Kaderin Pin Kodu

Doğduğumuz gün şablonumuz olur. Kendinizi anladığınızda, kabul ettiğinizde ve sevdiğinizde, aynı şeyi insan kardeşinize de yapma kapasitesine sahip olursunuz. Bu bilgi, kendinizi anlamanın ve kendinizle olan ilişkilerinizi geliştirmenin özü olduğu için, kendi başına yaşam ve başkalarıyla etkileşim daha az travmatik ve “drama” -siz hale gelir. İnsanlar yaşadığın gerçeğe olumlu tepki veriyor.

İnsanlar hayatları bunalımdayken danışırlar. Pin Kodu analizi, kişinin görmezden geldiği veya öğrenmeyi reddettiği önemli dersleri gösterir. “Direndiğiniz şeyi çekersiniz.” Danışman, potansiyelini anlamaya yönlendirilir ve sırayla kritik dönemleri yönetmesini sağlayan “kısayol düğmeleri”.

Ya aynı gün ve ikizlerde doğan insanlar – veya dokuz yıl arayla aynı gün ve ayda doğan insanlar da aynı Pin Kodunu paylaşıyor.

“Bir uygulayıcı, bir Pin Kodu üzerinde bir analiz yaptığında, o kişinin potansiyelini görebilecek ve aslında o gün doğan tüm insanların potansiyelini görecek: bu potansiyel etrafındaki insanlardan etkilenir, özellikle onların biçimlendirici yıllarındaki ebeveynleri ve kardeşleri. “

  1. Pin Kodundaki her bir numaranın ‘aktif’ veya ‘tekrar aktif’ tepki verme olasılığı vardır. Örneğin; Bir ayın 1. gününde doğan bir kişi lider olma potansiyeline sahip, zeki, konuşkan, yaratıcı, neşeli ve kendine güvenen ama aynı zamanda mizaçlı, saldırgan, egoist olma ve düşük özgüvene sahip olma potansiyeline sahip. Bu kişinin Tek kişiliğini nasıl ifade edeceği, geçmişte ve mevcut ortamdaki etkilerine bağlı olacaktır. Bir, Pin Kodundaki diğer numaralardan da etkilenecektir.
  2. 17 Aralık 1933 ve 26 Mart 1960 doğumlu iki kişi de aynı Pin Kodunu paylaşır, ancak doğdukları on yıl, benzer ancak bireysel Pin Kodlarının ifadesini etkileyecektir.
  3. İnsanlar aynı tarihte doğabilirler ancak farklı tarihlerde doğan anne babalar ve kardeşlerden etkileneceklerdir.
  4. İkizler aynı ebeveynlere ve potansiyele sahiptir. Birbirlerini etkilerler ve sinerjileri Pin Kodlarını belirler.

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 VE 9… BU NUMARALAR PIN KODUNUZUN YAPI BLOKLARIDIR. DOĞUM TARİHİNİZ KARAKTERİNİZİ BELİRLER.

Hayatta her şeyin bir anlamı vardır. Canlanıyoruz, büyüyoruz ve zamanı geldiğinde bu dünyayı terk ediyoruz. Bu sefer sayıların anlamlarını sorgulamak ister misiniz? Pin kodunuzu hesaplayarak başlayalım. Her bireyin 8 haneli bir pin kodu vardır. Bu sayıları toplayarak bulduğumuz dokuzuncu sayı bize yaşam duyu numaramızı verir. Bu sayıları küçümsemeyin. Her biri size karakteriniz, ilişkisizliğiniz, iş hayatınızdaki konumunuz ve geleceğe yönelik hayalleriniz hakkında ipuçları veriyor. Yapmanız gereken tek şey, sayıyı açıklandığı gibi hesaplamaktır. Sonuçlar bizi şaşırttığı kadar sizi de şaşırtacak.

‘İnsan Pin Kodu’ adlı kitabın yazarı Douglas Forbes, kodu 25 yılda 25 binden fazla kişi üzerinde test ettiğini söylüyor. Forbes, insan pin kodu hakkında şu açıklamalarda bulunur: “Pin kodunuz güçlü ve zayıf yönlerinizi ortaya çıkarır. İnancınızın kutsal formülü ve doğum tarihiniz size farklı bir rehber harita sunar. Her gün kendi başına bir matristir ve doğum tarihiniz bu matrisin anahtarıdır. Doğum gününüze, doğum ayınıza ve doğum yılınıza göre 9 basamaklı bir matris oluşturulur. İlk 8 basamağın toplamı size yaşam duyu numaranızı verir. 9 hane deşifre edildiğinde, matris bize insan karakterinin dinamiklerini tanımlayan işletim sistemleri hakkında bilgi verir. 1 numara görsel hafızayı yansıtır; numara 2: işitme duyusu, numara 3: tat-dürtü, numara 4: koku-pratik, 5 numara: dokunmatik hafıza, numara 6: duyu-dürtü, sayı 7:

İnsanın Pin Kodunu Hesaplama

Örnek pin kodu analizi: 45115966
Pin kodunuzu nasıl hesaplıyorsunuz? Önce, bir kağıda 9 kare çizin. Diyelim ki doğum tarihiniz 13 Mayıs 1972. İlk kareye 13’üncü sıraya koymalısınız. Ancak sadece bir rakamla çalışabilirsiniz. Dolayısıyla ilk kareye olduğu gibi 13 yerleştiremezsiniz. 1 ve 3’ün toplamı ilk karenize gider: 4. Doğum ayınızı ikinci kareye koyun. Mayıs beşinci aydır, bu nedenle 5 rakamı ikinci kareye gider. Doğum ayınız Aralık ise, ikinci kareye 1 + 2 = 3 yerleştirmeniz gerekecekti. Doğum yılınızdaki sayıların toplamı üçüncü kareye gider. 1 + 9 + 7 + 2, 19. Ve 1 + 9, 10 yapar. Yani, üçüncü olana 1 + 0 = 1 koymanız gerekir. Dördüncü kareyi doldurmak için ilk üç karedeki değerleri toplayın. 4 + 5 + 1 10 yapar, yani 1 + 0 dördüncü kareye giden 1 yapar. Beşinci kare için birinci ve dördüncü karenin değerlerini toplamanız gerekir, böylece 1 + 4 = 5 beşinci kareye gider. Altıncı kareyi doldurmak için birinci ve ikinci karelerin değerlerini toplayın. 4 + 5 = 9 altıncı kareye gider. Yedinci sayıyı bulmak için ikinci ve üçüncü karelerin değerlerini toplayın. 5 + 1 = 6 yedinci kareye gider.

Sayıların anlamları
Sekizinci değeri hesaplamak için altıncı ve yedinci sayıları toplayın. 9 + 6 = 15 ve 1 + 5 6 yapar. Dolayısıyla 6, sekizinci kareye gider. Yaşam duyu numaranızı bulmak için 8 sayının hepsini toplayın. 4 + 5 + 1 + 1 + 5 + 9 + 6 + 6, 37. 3 + 7 = 10 yapar ve bu da bize 1 verir. Bu son kareye gider. Bu kadar basit. Her sayının özel bir anlamı vardır. Örneğin 1 numara yaratıcı, eğlenceli, dışa dönük, gururlu, kendine güvenen liderleri yansıtır. 2 numara, ebeveynliğe değer veren, ailelerini ve sevdiklerini korumak için güçlü içgüdüleri olan olağanüstü hayal gücüne sahip insanları temsil ediyor. 3 numara askeri bir tavrı ifade ediyor ve üretkenliğe ve düzene örnek oluyor. 4 numara dürüstlüğü, doğruluğu ve bütünlüğü temsil eder. Çoğunlukla 5 yaşınız varsa adrenalin bağımlısı olduğunuzu söyleyebiliriz. 6 numara, arkadaş canlısı, şefkatli, romantik, sessiz ve tutarlı insanlarla özdeşleşiyor. 7 reklam, oyunculuk, resim, heykel gibi sanatsal yaratıcılık gerektiren ana dallarla özdeşleşir. 8 numara sessiz doğaya sahip, metodik ve sabırlı insanları temsil ediyor. 9 zeki, çocuksu ve sanatsal ruhları, saf zihinleri ve masumiyeti yansıtır.

Ayrıca Grabovoi Sayıları sayfamızı inceleyerek bolluk, bereket, aşk, para ve güzellik hakkındaki sayılara ulaşabilirsiniz.

insanın pin kodu

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.5 / 5. Toplam Oy : 11

Burayı ilk değerlendiren siz olun.