Grabovoi Sayıları Nedir? Nasıl Kullanılır?

5
(15)

Şimdiye kadar, TikTok’taysanız, muhtemelen Grabovoi numaralarını duymuşsunuzdur. Onlar ‘Evrenin hile kodlarıdır’ ve parayı, sevgiyi, sağlığı, şifayı tezahür ettirmek için kullanılabilirler… neredeyse her şeyi! Yüzlerce kod var.

Grabovoi Sayıları Nedir?

Muhtemelen merak ediyorsunuz, Grabovoi sayıları nedir ve ne işe yararGrabovoi sayıları yıllardır ortalıkta dolaşıyor ancak şimdi TikTok sayesinde popülerlik kazanıyorlar.  

Grabovoi sayıları, çeşitli yaşam hastalıklarını tezahür ettirmek ve ‘düzeltmek’ için Radyonik imzaları kullanır. 

Rus Grigori Grabovoi tarafından Radyonik makinesini kullanarak geliştirildiler.

Teori, tüm insanların ve yaşam formlarının ortak paydada buluştuğu gerçeğine dayanmaktadır; Dünyanın elektromanyetik alanı aracılığıyla hepimiz bir şekilde birbirimize bağlıyız. Sayılar, tezahür etmek ve iyileştirmek için sistemimizde çalışan Evrenin hileli kodlarıdır. İnanç, tüm yaşam formlarının kendi elektromanyetik alanını taşıması nedeniyle, yeterince çarpıtıldığında hastalık, hastalık ve diğer rahatsızlıklarla sonuçlandığıdır. Her şey enerji olduğu için radyonik, organların, rahatsızlıkların ve tedavilerinin kendi frekans ve titreşimlerine sahip olduğunu söylüyor.

Grabovoi Sayıları Nasıl Kullanılır?

Artık bunların ne olduğuna dair üst düzey bir genel bakışa sahip olduğunuza göre, bunları nasıl kullanabileceğinize geçelim.

1. Onları günlüğe kaydedin. Günlüğünüze manifestonuzu yazın ve kodu aynı sayfada bir yere ekleyin. Eğer kullanıyorsanız Manifest + Akış dergi , her sabah olumlama hemen yanında da sayfanın üst kısmında yazmak ve. 

2. Ezberleyin (ilk uyandığınızda, yatmadan önce ve gün içinde fırsat buldukça zihninizde tekrarlayın).

3. “Beklenmeyen parayı çekiyorum, 520 741 8 kodunu etkinleştiriyorum” koduyla bir onaylamayı tekrarlayın. 

4. Kodu bir yere yazın, kağıdı yırtın ve yastığınızın altına koyun.

5. Kodu bir yere yazın, elinizde tutun, eller kalp üzerine. Gözlerinizi kapatın ve tezahürlerinizi görselleştirin. Tekrar teşekkürler, teşekkürler, teşekkürler

6. Aşağıdaki senaryoyu yazın “Hayatıma ____ çekiyorum ve ____ kodunu hiçbirine zarar vermeden etkinleştiriyorum, herkesin iyiliği için. Teşekkür ederim, teşekkür ederim, teşekkür ederim.”

7. Kristallerle kullanın. Örneğin aşk + bereket için kristallerle tezahür ediyorum. Kodu küçük bir kağıda yazıp kristalleri avucumun içine yerleştiriyorum. Gözlerimi kapatıyorum ve kodu gözümde canlandırıyorum. 

Grabovoi Kodlarını (Evrenin Hile Kodları) ve kristalleri tezahür ettirmek için nasıl kullanacağınıza dair bir fikir:

Günde birden fazla Grabovoi numarası kullanabilirsiniz. Örneğin, romantizmi çekmek için bir kod ve beklenmedik parayı çekmek için de 520 741 8 kullanabilirsiniz. 

Manifest + Flow Journal ile bu kodları sabah rutinimin bir parçası olarak kullanmaya başladığımda, tezahürlerim çok hızlı bir şekilde meyvelerini vermeye başladı. Yoğundu!! Bilinçaltımı kullanmanın (günlüğün yapmak istediği şey) ve hile kodlarının kombinasyonu, tezahür etmek için harika bir kombinasyon gibi görünüyor. 

Grabovoi Sayıları Listesi

 • Beklenmedik Paranın Grabovoi Numaraları: 520 741 8
 • Bedenin Kendi Kendini İyileştirmesi İçin Grabovoi Kodu  – 9187948181
 • Grabovoi Aşkın Numaraları  – 888 412 1289018
 • Grabovoi Barış Kodu  – 1001105010
 • Benlik Saygısı İçin Grabovoi Kodu  – 4818951749814
 • Girişimcilik için Grabovoi Kodu  – 71974131981
 • Grabovoi Anlayış Kodu  – 39119488061
 • Grabovoi Güzellik Sayıları –  83585179
 • Kilo Kaybı için Grabovoi Kodu – 5342168
 • Grabovoi Şöhret Kodu – 8277247
 • Romantik Aşkın Grabovoi Şifresi – 3856794
 • Sürekli ve Cömert Gelir için Grabovoi Kodu –  9213140

Ayrıca kaderin pin kodu yazımızı da inceleyebilir ve yeni şifreler öğrenebilirsiniz.

grabovoi sayıları

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 5 / 5. Toplam Oy : 15

Burayı ilk değerlendiren siz olun.