Şehit Mustafa Yaman Anadolu İmam Hatip Lisesi

3.6
(11)

Şehit Mustafa Yaman Anadolu İmam Hatip Lisesi adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Irmak, 702. Sk. No:1, Gaziemir – İzmir

Telefon : (0232) 281 10 50

Şehit Mustafa Yaman Anadolu İmam Hatip Lisesi Yol Tarifi

Şehit Mustafa Yaman Anadolu İmam Hatip Lisesi

Şehit Mustafa Yaman Anadolu İmam Hatip Lisesi İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Irmak, 702. Sk. No:1, Gaziemir – İzmir olan Şehit Mustafa Yaman Anadolu İmam Hatip Lisesi, işletmesine (0232) 281 10 50 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Şehit Mustafa Yaman Anadolu İmam Hatip Lisesi ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Şehit Mustafa Yaman Anadolu İmam Hatip Lisesi yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Şehit Mustafa Yaman Anadolu İmam Hatip Lisesi hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Şehit Mustafa Yaman Anadolu İmam Hatip Lisesi ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Şehit Mustafa Yaman Anadolu İmam Hatip Lisesi ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Şehit Mustafa Yaman Anadolu İmam Hatip Lisesi için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Şehit Mustafa Yaman Anadolu İmam Hatip Lisesi bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Şehit Mustafa Yaman Anadolu İmam Hatip Lisesi sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.6 / 5. Toplam Oy : 11

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

11 thoughts on “Şehit Mustafa Yaman Anadolu İmam Hatip Lisesi

  1. Yamanlar Koleji olarak açıldı sonradan 15 temmuz darbe girişimi sonrası cemaatten alınarak ismi “Şehit Mustafa Yaman Anadolu İmam Hatip Lisesi” olarak değiştirildi , devlet okulu olarak eğitim vermeye devam etmektedir , temiz büyük ve eksiksiz bir eğitim yuvası .

    MEB Sitesi “Şehit Mustafa Yaman Kimdir ? ” Linkinden Alıntıdır.

    Şehit Mustafa Yaman Kimdir ?

    15 Temmuz akşamı çocuklarını uyuturken Özel Harekat Dairesinin bombalandığını duyan Mustafa Yaman, polis arkadaşlarına yardım etmesi gerektiğini söyleyerek lojmandan çıktı ve bir daha geri dönmedi.

    Ankara Özel Harekât Daire Başkanlığı’nın camisinde imam olan Mustafa Yaman, Bartınlıydı. 31 yaşındaki Yaman, kendisiyle aynı yerde görev yapan Kuran-ı Kerim hocası Dilek Yaman ile 8 senelik evliydi. 5 ve 2 yaşında iki oğlu bulunan Yaman, Ankara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi mezunuydu.

  2. Güzel bir Anadolu lisesi. Oncelerinde yamanlardi 15 temmuzdan sonra adı buna çevrildi.

Comments are closed.