Galenus Apotheke

3.4
(29)

Galenus Apotheke adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Reinhardtstraße 5, Berlin – Germany

Telefon : 030 2827871

Galenus Apotheke Yol Tarifi

Galenus-Apotheke

Galenus Apotheke Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Reinhardtstraße 5, Berlin – Germany olan Galenus Apotheke, işletmesine 030 2827871 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Galenus Apotheke ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Galenus Apotheke yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Galenus Apotheke hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Galenus Apotheke ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Galenus Apotheke ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Galenus Apotheke için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Galenus Apotheke bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Galenus Apotheke sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.4 / 5. Toplam Oy : 29

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

29 thoughts on “Galenus Apotheke

  1. Eczacılar maske takmıyor, müşterilerin maskesiz girmesine izin veriliyor.

  2. Yıllardır eczanenin müşterisiyim ve ailem ve ben her zaman tavsiye edilirim. Personelin güler yüzlülüğü ve yetkinlikleri beni bir aile olarak bu eczaneye gitmekten gerçekten keyif aldığımıza götürdü. Biz sadece onları tavsiye edebiliriz ve dolayısıyla bizden de ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

  3. Çok yetkin tavsiyeler ve arkadaş canlısı … patron bile, çok iyi ve arkadaşçadan daha fazlası !!! Doktorum doktorda orada ve her zaman buraya gitmeyi sever, çünkü seçim geniş… ???? En iyi eczane !!

  4. İçeri giriyorum, eczane tamamen boş ve birinin gelmesi için 2 dakika beklemem gerekiyor. Sonra nihayet sahibi geliyor, maskesiz ve beni selamlamıyor bile. Dijital aşı sertifikamı yaptırabilir miyim diye soruyorum, lütfen. Sahibi gerçekten arsız cevaplar, “Hayır, zamanım yok, eczane işletmem gerekiyor.” Çok düşmanca bir insan, sadece bu eczaneyi ziyaret etmemeyi tavsiye edebilirim. Sonra 200 metre daha ilerideki Medios eczanesine gidin, orada çok güzel ve profesyoneller.

Comments are closed.