Salihli Ekmek Firin Cafe

0
(0)

Salihli Ekmek Firin Cafe adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Gazi, Alb. İbrahim Karaoğlanoğlu Cd. No:5, Gaziemir – İzmir

Telefon : Belirtilmemiş.

Salihli Ekmek Firin Cafe Yol Tarifi

Salihli Ekmek Firin Cafe

Salihli Ekmek Firin Cafe İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Gazi, Alb. İbrahim Karaoğlanoğlu Cd. No:5, Gaziemir – İzmir olan Salihli Ekmek Firin Cafe, işletmesine 0000. nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Salihli Ekmek Firin Cafe ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Salihli Ekmek Firin Cafe yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Salihli Ekmek Firin Cafe hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Salihli Ekmek Firin Cafe ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Salihli Ekmek Firin Cafe ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Salihli Ekmek Firin Cafe için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Salihli Ekmek Firin Cafe bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Salihli Ekmek Firin Cafe sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 0 / 5. Toplam Oy : 0

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Salihli Ekmek Fırın Cafe

4.6
(17)

Salihli Ekmek Fırın Cafe adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Gazi, Mehmet Emin Gürkan Cd. No:25/A, Gaziemir – İzmir

Telefon : 0538 271 13 78

Salihli Ekmek Fırın Cafe Yol Tarifi

Salihli Ekmek Fırın Cafe

Salihli Ekmek Fırın Cafe İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Gazi, Mehmet Emin Gürkan Cd. No:25/A, Gaziemir – İzmir olan Salihli Ekmek Fırın Cafe, işletmesine 0538 271 13 78 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Salihli Ekmek Fırın Cafe ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Salihli Ekmek Fırın Cafe yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Salihli Ekmek Fırın Cafe hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Salihli Ekmek Fırın Cafe ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Salihli Ekmek Fırın Cafe ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Salihli Ekmek Fırın Cafe için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Salihli Ekmek Fırın Cafe bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Salihli Ekmek Fırın Cafe sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.6 / 5. Toplam Oy : 17

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

17 thoughts on “Salihli Ekmek Fırın Cafe

  1. ÇOK GÜZEL NEZİH TEMİZ AİLE ORTAMINA UYGUN STERİL BOL ÇEŞİT FIRIN CAFE BOYOZ BOĞAÇA ÇEŞITLERİ LEZZETLİ TATLILAR BULUNUR

  2. ekmekleri lezzetli ve taze. Ayrıca pide denemelisiniz.

  3. Kesinlikle harika ramazan pideleri. Sanırım ailecek çalışıyorlar ve çok ilgililer herkese karşı.

  4. Mahallemiz içindeki birkaç fırın içinde, en lezzetli hamur işleri ve pancar şekeri kullanarak şerbetli tatlı imal eden işletme sahibine ve ailesine teşekkür ederiz.

Comments are closed.