Grand Theft Auto: San Andreas (GTA: SA)

4
(25)

Grand Theft Auto: San Andreas (GTA: SA) – RockStar’ın ünlü çok platformlu aksiyonunun resmi limanı. Oyunun beşinci bölümü artık Android’de ücretsiz olarak indirilebilir!

Konu:
Oyun, suçun altın çağının yaşandığı 1992’de Kaliforniya’nın suç mahallelerinde geçiyor. Kahraman (aynı zamanda CJ olan Karl Johnson) annesinin cenazesi için Los Santos’a gelir. Mezarlıkta, yakında yerel Meksikalı grup Ballas’ın saldırısına uğrayan akrabaları ve eski arkadaşlarıyla tanışır. Bu olaydan sonra CJ, arkadaşlarının suç hayatına yavaş yavaş katılmaya başlar ve tekrar Groove Street çetesinin bir üyesi olur.Oyunun asıl amacı, eskiden sahip olunan bölgeleri çetelerine geri döndürmek ve yasakların aksine, kendisinin mutlu olmadığı Meksika çetesinin başına nişanlanan Kendl ile evlenmektir.

Oynanış:
Konsol / masaüstü versiyonlarında olduğu gibi oyun üçüncü bir partiden oynanıyor yani yandan bir karakter görüyoruz. Eylemler, eylem ve araba simülatörünü birleştirir. Oyuncuya üç şehirden oluşan, toplam 36 metrekarelik bir çalışma ve seyahat dünyası verildi. km. Ulaşım için kesinlikle farklı ulaşım araçları kullanabilirsiniz: bisikletler, motosikletler, arabalar ve kamyonlar, tanklar, helikopterler, tekneler ve diğerleri. Onları ne zaman alabilirsin – tıpkı trafik ışıklarındaki araba gibi?Sen bir gangstersin, utanma – şoförü at ve istediğin yere git.

Oyun genellikle organize suç ve polisle uğraşmak zorundadır. Sorunları birincileriyle kabaca çözebilirseniz (etkileyici bir soğuk ve ateşli silah cephaneliği kullanarak), ikinci olanlardan saklanmak daha iyidir, aksi takdirde helikopterler ve spetsnaz ekipleri sizin için gönderebilir.

GTA ile diğer aksiyon oyunları arasındaki temel fark, hareket özgürlüğüdür. Video ekleri ve diyaloglarla dolu hikaye görevlerinden geçebilir veya kanunsuzlukla başa çıkabilir, soyabilir, öldürür, patlatabilir ve hatta çeşitli yerlere gidebilirsiniz: berberler, spor salonları, striptiz kulüpleri, mağazalar. Oyunda tonlarca farklı kıyafet, aksesuar ve saç modeli var.Kahramanınızın fiziğini de kontrol edebilirsiniz – tek kelimeyle, onu benzersiz kılın.

oyun indir

Bu oyun hakkında çok şey anlatabilirsiniz, ancak tanıtılmasına gerek yok. Ve henüz oynamadıysanız, GTA San Andreas’ı android için tamamen ücretsiz indirmenizi öneririz.

Mod açıklamasıBüyük miktarda parayla tasarruflar mevcuttur, gerekli değilse yeni bir oyun başlatın.
Bazı cihazlarda kaydedilenler görünmez!

gta indir

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4 / 5. Toplam Oy : 25

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

One thought on “Grand Theft Auto: San Andreas (GTA: SA)

Comments are closed.