Petr Gross

4.5
(285)

Petr Gross adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : 06810 Koru Mahallesi Ankaralılar Cad, Gordion Konutlari 6/2-D, Çankaya – Ankara

Telefon : (0312) 236 70 70

Petr Gross Yol Tarifi

Petr Gross

Petr Gross Ankara ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi 06810 Koru Mahallesi Ankaralılar Cad, Gordion Konutlari 6/2-D, Çankaya – Ankara olan Petr Gross, işletmesine (0312) 236 70 70 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Petr Gross ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Petr Gross yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Petr Gross hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Petr Gross ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Petr Gross ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Petr Gross için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Petr Gross bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Petr Gross sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.5 / 5. Toplam Oy : 285

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

285 thoughts on “Petr Gross

  1. Gross mantığı kalmamış maalesef fiyatlar o kadar zamlanmış ve mantıksız ki kuzu mama ile somon mama hatta tavuk mama aynı fiyat neredeyse…ancak yinede çeşit bol o yönden iyi…

  2. Fiyatları uygun, açık mama alıyorum. Hep taze oluyor. İyi de ilgileniyorlar.

  3. Fiyatları civardaki benzer alternatiflerine göre daha uygun ama yine de bir karşılaştırma yapmakta fayda var bir ürün alırken. Eski, yeni vb olması fiyat farkına yok açıyor. Envai çeşit ürün var, resmen kaybolursunuz. Çalışanlar ilgili, samimi sıcak insanlar. Reyonlar düzgün ve oldukça temiz bir mağaza. Bulunduğu konum ve yanındaki diğer işyerlerinden dolayı oldukça kalabalık bir trafik olsa da önünde otopark imkanı da var. Ağır köpek mamaları o ve aldığınız ağır ürünleri arabanıza kadar taşıyorlar.

  4. Her gittiğimde mamayı daha pahalı aldım yer. ???? Bir sefer zam yapmasınlar, bir kedi daha sahipleneceğim. Ülke gerçekleri bir yana, kalite ve fiyat ilişkisi açısından fena sayılmaz.
    Önemli bir tavsiye: Kısırlaştırılmış kedinize ya da köpeğinize sakın kısır kedi maması yedirmeyin. İnek mı bu hayvan da karnını selülozla tıka bas dolduruyorsunuz?

  5. Yol üstünde görüp geçerken uğramıştım. Gerçekten petgross olmuş. Çayyolu gibi biryerde pahalı olur diye düşünmüştüm ancak fiyatlar gayet uygun. Hayvanlar ile aranız iyi ise ve özellikle evinizde besliyorsanız çok sık uğramayın pahalıya maloluyor. 🙂 Bakmaya girmiştim ama iyi bir hesapla ayrıldım. Çalışanlar çok ilgili. Kasadaki beyefendi de gayet kibar ve nazikti. Teşekkür ederim. sanırım sık sık uğrayacağım

Comments are closed.