Isar Apotheke

2.8
(28)

Isar Apotheke adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Klenzestraße 58, München – Germany

Telefon : 089 2016748

Isar Apotheke Yol Tarifi

Isar Apotheke

Isar Apotheke Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Klenzestraße 58, München – Germany olan Isar Apotheke, işletmesine 089 2016748 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Isar Apotheke ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Isar Apotheke yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Isar Apotheke hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Isar Apotheke ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Isar Apotheke ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Isar Apotheke için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Isar Apotheke bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Isar Apotheke sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 2.8 / 5. Toplam Oy : 28

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

28 thoughts on “Isar Apotheke

  1. FFP2 maskesi için 6 €. 6 €
    Daha iyi ve daha ucuz birçok eczane bunu yapabilir

  2. 6 yıldır bölgede yaşıyorum ve bu süre zarfında 4 kez bu eczaneye gittim. Tekrar tekrar hayal kırıklığına uğradım. Personel her seferinde son derece anlayışsız ve kabaydı. İlaçların her zaman önce sipariş edilmesi gerekiyordu, ancak yeterince güzellik makalesi var. Sonra dijital aşı kartları hakkında da yanlış bilgilendirildim. Korkunç, orada sadece korkunç. Her durumda, oraya bir daha asla gitmeyeceğim.

  3. Çalışandan bağımsız olarak, her zaman en iyi tavsiyeyi alacağım. Tercihlerime göre ilgili konuya hitap ederler ve özel istekler de yapılabilir. Reçeteleri sorunsuz sipariş etme. Performans ve hizmet açısından zirveye ulaşılamaz. Her zaman benim zevkim! 🙂

  4. Kasada küstah hizmet. Basit bir “O stokta yok” demek yeterli olurdu, ancak bunun yerine doktorun reçetesi sorgulanır ve doktorun tavsiyesinden sapan kendi tavsiyeleri verilir. Bir daha asla! Kötü tavsiye ve kaba personel

Comments are closed.