Johanenlies

4.4
(33)

Johanenlies adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Am Krögel 2, Berlin – Germany

Telefon : 01514 0791141

Johanenlies Yol Tarifi

JOHANENLIES

Johanenlies Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Am Krögel 2, Berlin – Germany olan Johanenlies, işletmesine 01514 0791141 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Johanenlies ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Johanenlies yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Johanenlies hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Johanenlies ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Johanenlies ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Johanenlies için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Johanenlies bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Johanenlies sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.4 / 5. Toplam Oy : 33

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

33 thoughts on “Johanenlies

  1. Johanenlies yatağımızdan çok memnunuz. Tabii, siparişten teslimata kadar biraz zaman alıyor, ancak bu bizim için en başından açıktı ve bir sorun değildi.Mike ile iletişim çok iyi ve arkadaş canlısıydı, yatağı bizzat teslim etti, dakikti ve ayrıca her konuda bize yardımcı oldu. Sonra bize yapıyı sakince açıklamak için bile zaman ayırdı. Yatak çok sağlam ve her gün bu satın alma kararından dolayı mutluyuz!

  2. Yatağı OTTO aracılığıyla sipariş ettim ve hem kaliteden hem de sunulan hizmetten tamamen memnunum.
    Mike son derece arkadaş canlısı bir adam. Yatağı bizzat kendisi teslim etti ve tüm parçaları daireye taşımama yardım etti.
    Yatağın kendisi bir rüya – mükemmel işçilik – mutlak bir vurgu.

  3. Tolle Beratung, individuelle Gestaltung und Anfertigung, zuverlässige Anlieferung, vollumfänglicher Aufbau, extrem hochwertige Möbelstücke (hier: Bett & Kommode) und nicht zuletzt ein sehr sympathischer Typ – liebe Grüße an Mike von Hendrik und Petra 🙂 🙂

Comments are closed.