İzmir Optimum

4.3
(35226)

İzmir Optimum adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Beyazevler, Akçay Cd. No:101, Gaziemir – İzmir

Telefon : 0850 207 5767

İzmir Optimum Yol Tarifi

İzmir Optimum

İzmir Optimum İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Beyazevler, Akçay Cd. No:101, Gaziemir – İzmir olan İzmir Optimum, işletmesine 0850 207 5767 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca İzmir Optimum ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan İzmir Optimum yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. İzmir Optimum hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak İzmir Optimum ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan İzmir Optimum ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. İzmir Optimum için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. İzmir Optimum bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada İzmir Optimum sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.3 / 5. Toplam Oy : 35226

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

35.226 thoughts on “İzmir Optimum

  1. 10 numara 5 yıldız pandemi olmasaydı daha iyi olurdu.

  2. Optimum alışveriş merkezi tam kavuklar plazanın yani işyerimin karşısında .İşten çıkıp bir yemek yemek bir sohbet etmek ve kahve içmek için tercih ediyoruz.Çok katlı bir yer en üst kat ve en alt katında yemek yiyip kahve içebileceğiniz bahçe ve balkonu bulunan mekanlat mevcut.Yemek için fiyatlar yiyeceğiniz yemeğe göre değişiyor.Çok ekonomik bir şey arıyorsanız en üst katta doyurucu italyan makarna çeşitleri var.Hemen hızlı fast food arıyorsanız en üst katta mc donalds ve burger king var tercih sizin.İceride kapalı otopark var araç park sorunu yok aracınız yoksa arka tarafta izban ve metro ile ulaşım var ön tarafta üçyol ve konak yönüne eshot otobüsleri kalkıyor .Giyim için seçenek çok ayakkabı ve klasik giyim için seçenek var.2.katta mescit var cuma namazlarını buradakılmak mümkün hemen bjk store magazanın yanında.

  3. Aşırı kalabalıktı. Corona yüzünden girmeye cesaret edemedik.

  4. Covid e ragmrn kalabalık bu tarafta adam akıllı avm olmamasından dolayı

Comments are closed.