Minecraft

5
(3)

Minecraft – bu, “sandbox” türünde gerçekten heyecan verici bir oyundur, ana karakteri kontrol ettiğiniz çeşitli bloklardan oluşturulan açık dünyada, zanaattan başka bir şey yapmadan hayatta kalmak zorunda kalırsınız.

Şaşırtıcı bir şekilde , oyunun kendisi Minecraft’a ait, sadece bir hafta geliştirildi, ancak uzun süre alfa ve beta testi aşamasına geldi, ardından 17 Kasım 2011 resmi olarak halka sunuldu ve neredeyse tüm bilinen oyun platformlarına taşındı. .

minecraft indir

Yaratıcı bir insansanız, fantezilerini kendi dünyalarının düzenlemesi şeklinde gerçekleştirebiliyorsanız ve gerçekten heyecan verici oyunlarla vakit geçirmeyi seviyorsanız, o zaman sadece maynkraft’ı android üzerinden indirmelisiniz.

Şu anda Maynkraft 4 oyun modunu desteklemektedir: Yaratıcı (Yaratıcı), Zorlu (Zorlu), Hayatta Kalma (Hayatta Kalma) ve macera modu – Macera

En sevilen oyuncular – bu, üzerinde bulunan her türlü kaynağı kendinize almanız gereken bir hayatta kalma modudur. Dünyanızın açık alanları, daha önce de belirtildiği gibi, daha sofistike ve unsurlar inşa etmek ve üretmek mümkündür. Ayrıca bu modda, gece, orada ve düşmanlarınız – canavarlar, örümcekler, iskeletler ve tabii ki Creeper. Ve kendinize herhangi bir silah yapmak için zamanınız yoksa, o zaman bir çıkış yolu – bir barınak inşa etmek.

Tabii ki, oyunun tüm cazibesi bu değil ve bu şaheser sonsuza dek anlatılabilir. Ancak, Google Play Market’teki sayfanın en çok kazanan oyunlarına bir kez bakıldığında, bir milyondan fazla kullanıcının bu oyunu indirdiği açıkça ortaya çıkıyor.

Başlangıçta çöküyor mu? /Sdcard/games/com.mojang/minecraftpe/ klasörünü kaldırmayı veya eski sürümü yüklemeyi deneyin .

Minecraft: Mobil Sürüm nasıl kurulur (güncellenir)

  1. Apk dosyasını indirin. Güncellemeniz ve uygulamanın önceki sürümü bizden indirilmişse, onu eski sürümün üstüne koyarız, aksi takdirde performans (veri depolama) garanti edilmez
  2. Bilinmeyen kaynaklardan uygulama yükleme ayarlarına izin ver (bir kez yapılır)
  3. APK’yi yükleyin (örneğin, herhangi bir dosya yöneticisi kullanarak)
  4. Uygulamayı çalıştır.
google play store

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 5 / 5. Toplam Oy : 3

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir