Nordland Apotheke

4.1
(53)

Nordland Apotheke adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Invalidenstraße 114, Berlin – Germany

Telefon : 030 2823048

Nordland Apotheke Yol Tarifi

Nordland Apotheke

Nordland Apotheke Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Invalidenstraße 114, Berlin – Germany olan Nordland Apotheke, işletmesine 030 2823048 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Nordland Apotheke ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Nordland Apotheke yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Nordland Apotheke hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Nordland Apotheke ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Nordland Apotheke ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Nordland Apotheke için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Nordland Apotheke bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Nordland Apotheke sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.1 / 5. Toplam Oy : 53

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

53 thoughts on “Nordland Apotheke

  1. Çok güzel ve yetkin bir ekip. Çok kalabalık olduğunda bile personel her zaman sakinliğini koruyor ve zaman ayırıyor. Korona testini kolayca ve uzun bekleme süreleri olmadan yaptırabilmeniz de şu anda oldukça pratik.

  2. Dijital aşı sertifikası almaya çalıştım ancak yabancı pasaport ibraz ettiğim ve nüfus cüzdanım yanımda olmadığı için reddedildi. Dijital aşı sertifikası için ne zamandan beri kayıt sertifikası gerekli? Eczane çalışanı, destekleyici aşı olduktan sonra gerekli tüm belgelere sahip olduğum gerçeğini görmezden geliyor. İğrenç ve çok üzücü.

Comments are closed.